Favbet Puma SCM

Здоров’я

залучення дітей до спорту

Shakhtar Social реалізує проєкт «Давай, грай!».

«Давай, грай!» – наймасовіший соціальний проєкт, спрямований на розвиток дитячого любительського футболу в Україні. Реалізується некомерційним фондом Shakhtar Social за підтримки генерального партнера – енергетичної компанії ДТЕК.

У проєкті беруть участь хлопчики й дівчатка віком від 7 до 12 років. Майданчики «Давай, грай!» у 43 населених пунктах забезпечено м’ячами і всім необхідним спортивним інвентарем. Із дітьми працюють кваліфіковані тренери.

Карта проєкту «Давай, грай!»

Основні завдання «Давай, грай!»:

  • Формування звички займатися спортом
  • Виховання загальнолюдських цінностей

Мета «Давай, грай!» – розвиток за допомогою спорту, й зокрема футболу. Тренувальний процес побудовано таким чином, аби діти не лише зміцнювали здоров’я, а й вдосконалювали якості, важливі як на футбольному полі, так і в житті. Тренування сприяють вихованню загальнолюдських цінностей, таких як повага, командний дух, знання, впевненість, відповідальність, ініціативність, креативність.

Цінності «Давай, грай!»

Щороку наприкінці сезону на базі Академії ФК «Шахтар» у Щасливому проходить фінальний турнір «Давай, грай!», в якому беруть участь найкращі команди з різних міст.

Від 2019 року Shakhtar Social спільно з UEFA Foundation for Children реалізує проєкт «Давай, грай!» у 8 населених пунктах на лінії розмежування (Авдіївка, Торецьк, Станиця Луганська, Мар'їнка, Курахове, Щастя, Волноваха, Красногорівка).

У 9 містах країни (Київ, Харків, Маріуполь, Івано-Франківськ, Львів, Полтава, Бровари, Сєвєродонецьк, Вінниця) регулярно проводяться тренування для дітей з інвалідністю.

Основні показники (сезон-2021/22)

Щоб узяти участь у проєкті, необхідно:

  • зв’язатися з адміністратором спортивного майданчика за допомогою контакт-центру: 0 800 300 314 (по Україні дзвінки безкоштовні), +38 044 390 90 09 (по всьому світу);
  • надіслати заявку на [email protected].