Правила програми лояльності «Вуглики за підтримку»

1. Терміни та загальні положення Правил (надалі – Правила).

1.1. Вуглик – офіційна валюта ФК «Шахтар» (Донецьк) (надалі – Клуб), яка нараховується вболівальнику за відвідування домашніх матчів Клубу.

1.2. Період накопичення вугликів: від 24.07.2021 до 30.06.2022, сезон-2021/22. Після збігання цього періоду всі накопичені вуглики буде скасовано (умови може бути змінено Клубом і строк їх обміну може подовжитись у разі виникнення обставин, які внеможливлюють використання вугликів).

1.3. Територія дії програми лояльності «Вуглики за підтримку» (надалі – Програма лояльності) – підконтрольна українській владі територія України* (надалі – Територія проведення програми).
*За винятком території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь відповідно до умов Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України» від 15.04.2014, № 1207-VII, а також ряду населених пунктів на території проведення операції під керівництвом Об’єднаних сил (на підставі Указу про введення в дію рішення Ради національної безпеки та оборони «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 квітня 2018 року «Про широкомасштабну антитерористичну операцію в Донецькій та Луганській областях», підписаного «30» квітня 2018 року, Указу Президента України від 14 квітня 2014 року «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 13 квітня 2014 року «Про невідкладні заходи щодо подолання терористичної загрози і збереження територіальної цілісності України»). Це тимчасове вимушене обмеження діє виключно з міркувань безпеки мешканців цих регіонів та неможливості з боку Замовника та/або Виконавця гарантувати належне проведення Акції на цих територіях.

1.4. Застереження щодо COVID-19. На перебіг дії Програми лояльності можуть вплинути заходи зі стримування поширення інфекції COVID-19. Отже, Клуб залишає за собою право цілком або частково змінити умови Програми.

2. Учасник Програми лояльності (надалі – Учасник).

2.1. Брати участь у Програмі лояльності мають змогу вболівальники – громадяни України, яким виповнилось 18 років (є повнолітніми). Участь у Програмі лояльності осіб з обмеженою цивільною дієздатністю здійснюється відповідно до чинного законодавства України. Клуб не перевіряє дієздатність Учасників Програми лояльності.

2.2. Беручи участь у Програмі лояльності, Учасник підтверджує факт ознайомлення з цими Правилами і свою повну та безумовну згоду з ними. Порушення Учасником цих Правил (зокрема механізму, порядку та інших умов) або відмова від їх належного виконання вважається відмовою від участі в Програмі лояльності. У разі порушення будь-якої з умов та/або вимог цих Правил, навіть за умови виконання всіх інших Правил Програми лояльності, така особа втрачає право на отримання вугликів.

2.3. Не мають права брати участь у Програмі лояльності незалежно від виконання умов:

2.3.1. Особи до 18 років;

2.3.2. Особи, які не є громадянами України.

2.4. Не визнаються і не мають права бути Учасниками Програми лояльності особи, які не відповідають вимогам, викладеним у п. 2.1 цих Правил, та/або особи, згадані в п. 2.3 цих Правил.

3. Умови участі в Програмі лояльності.

3.1. Для участі в Програмі лояльності Учасник протягом періоду накопичення вугликів має купувати квитки або абонемент на домашні матчі Клубу та відвідувати їх.

3.2. Сканування квитка або абонемента є обов'язковим під час входу на стадіон.

3.3. Нарахування вугликів здійснюється за кожен сканований під час входу на стадіон квиток/абонемент та відображається в особистому кабінеті на сайті за 5 (п’ять) робочих днів після відвідуваного матчу.

3.4. На акаунт уболівальника нараховується тарифікована кількість вугликів згідно з рейтингом матчів чемпіонату України та інших турнірів за принципом «один квиток – один акаунт». Якщо ви придбали на один акаунт від двох і більше квитків чи абонементів, кількість вугликів не додається, а зараховується один прохід за одним квитком. Наприклад, матч між Клубом та ФК «Інгулець» дорівнює двом вугликам за прохід на матч. Якщо ви придбали чотири квитки з одного акаунту, ви отримаєте лише два вуглики незалежно від кількості придбаних квитків.

3.5. Якщо ви бажаєте отримувати вуглики за кожен квиток, необхідно пройти реєстрацію на сайті та купувати кожен квиток з окремого акаунту.

3.6. Вуглики з різних акаунтів не підсумовуються, їх накопичення та використання можливе лише з одного акаунту. Дарувати, передавати вуглики будь-кому не можна.

4. Використання вугликів.

4.1. Почати використовувати вуглики Учасник має право від моменту накопичення необхідної кількості для списання й отримання подарунків.

4.2. Обміняти вуглики на подарунки Учасник може в онлайн-магазині на вебсторінці Програми лояльності.

5. Подарунки.

5.1. Подарунки та послуги, які Учасник може отримати за вуглики, надаються Клубом в обмеженій кількості і під час дії Програми лояльності можуть бути змінені/замінені.

5.2. Учасник отримує той подарунок, який на момент обміну є в наявності в онлайн-магазині.

Отримання подарунка здійснюється двома способами на вибір Учасника:

5.2.1. Поштою (служба доставки «Нова Пошта»). Якщо Учасник, який має право на подарунок, бажає отримати його поштою, то він на запит Клубу зобов’язаний надати особисті дані (ПІБ, номер телефону), адресу місця доставки подарунка та іншу інформацію, необхідну для відправки.

5.2.2. Доставка подарунка здійснюється за рахунок отримувача службою доставки «Нова Пошта» за адресою, повідомленою Учасником у порядку, передбаченому в п. 5.2.1 цих Правил. Надсилання подарунка здійснюється протягом 10 (десяти) календарних днів після отримання повної інформації від Учасника.

5.2.3. Особисто Учасником FC Shakhtar Store на НСК «Олімпійський», розташованому за адресою м. Київ, вул. Велика Васильківська, 55, з обов’язковим поданням документів, що посвідчують особу.

5.2.4. Клуб не є відповідальним за подальше використання Учасником подарунка після його вручення/надсилання та/або неможливість відповідним Учасником скористатися наданим подарунком з будь-яких причин.

6. Як отримати вуглики?

6.1. Нам дуже приємно, що ви підтримуєте команду незалежно від статусу матчу чи суперника, тому за кожну гру нараховується різна кількість вугликів.