27 квітня 2018 р. 17:00
Стадiон iм. Володимира Бойка

27 квітня, Маріуполь, стадіон імені Володимира Бойка, 17:00
Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 1»

Протягом тижня «оранжево-чорні» цілеспрямовано готувалися до найближчої гри на полі НТК імені Баннікова. За індивідуальною програмою працювали Дентіньо, Ярослав Ракицький та Факундо Феррейра. 26 квітня чемпіони країни полетіли в Запоріжжя, а звідти автобусом дісталися до Маріуполя.

Нинішнього сезону «Шахтар» уже чотири рази зустрічався з приазовцями. Останній поєдинок відбувся лише дев’ять днів тому у півфіналі Кубка України й завершився з рахунком 5:1 на користь донеччан. Дублем відзначився Тайсон, що, як і Феррейра, в попередньому турі чемпіонату відбув свою дискваліфікацію.

Через перебір карток не зіграють Марлос, Дентіньо й Тарас Степаненко.

«Маріуполь» посідає 5-те місце в турнірній таблиці (36 очок у 28 турах). У п’яти минулих поєдинках приазовці зазнали 4 поразок. Слід відзначити, що підопічні Олександра Бабича значно краще виступають у рідних стінах: цього року вони на власному полі поступилися тільки київському «Динамо» (2:3), зігравши внічию із «Зорею» (0:0) та взявши гору над «Олімпіком» (1:0) і «Вересом» (2:0).

У списку дискваліфікованих на найближчий тур перебувають Ігор Кирюханцев, Сергій Яворський та Андрій Тотовицький.

Команди провели між собою 37 матчів у чемпіонатах України: 34 рази сильнішими були донеччани й тричі фіксувалася нічия. Різниця м’ячів: 98–25. На полі «Маріуполя» в «оранжево-чорних» 16 перемог та 2 нічиї (45–14).

Попередня зустріч у чемпіонаті

18 березня на ОСК «Металіст» забивали лише «гірники». Гості самовіддано оборонялись, однак на 26-й хвилині Ісмаїлі потужним ударом у кут завершив подачу Бутка й вивів партнерів уперед, «Шахтар» далі атакував і повторно домігся успіху перед самою перервою (гол Марлоса), а в середині другого тайму Фред із передачі Феррейри оформив ще один м’яч – 3:0.