2 - 0

2 грудня 2017 р. 17:00
ОСК Металіст

Верес

«Шахтар» і «Верес» зустрінуться вдруге протягом тижня. У середу донеччани взяли гору у чвертьфіналі Кубка України (4:0), однак цей результат не повинен вводити «гірників» в оману – Юрій Вірт надав відпочинок кільком виконавцям і зробив ставку на суботній поєдинок чемпіонату.

Кадрова ситуація в «оранжево-чорних» лишається незмінною: через пошкодження відсутній Тайсон, продовжують відновлюватися Сергій Кривцов та Максим Малишев.

Додамо, що «Шахтар» проведе 50-ту зустріч чемпіонату за Паулу Фонсеки (37 перемог, 8 нічиїх і 4 поразки; 101–40).

Новачок еліти «Верес» справно набирає очки і посідає третє місце в турнірній таблиці. Рівняни частіше від інших команд завершували свої матчі внічию (10 разів) і тільки в одному пропустили понад гол за гру – у серпні від «Шахтаря», забивши при цьому першими.

У попередньому турі підопічні Юрія Вірта перервали серію з 7 нічиїх успіхом із «Чорноморцем» (3:1). Зауважимо, що поряд з рівнянами 25 очок також в «Олімпіка» й «Ворскли».

Що ж до можливого складу, в кубковому протистоянні не взяли участь Бандура, Борзенко, Іщенко, Євген Пасіч та Сергійчук, а Кобін, Морозенко і Степанюк з'явилися в другому таймі. Через хворобу не потрапив до заявки Волошинович. За винятком останнього, всі перераховані вище мають високі шанси на вихід у старті. Дискваліфікованих «Верес» не має.

Суперники провели 7 матчів: 5 перемог «Шахтаря», 1 нічия та 1 виграш «Вереса». Різниця м'ячів: 13–5.

На своєму полі донеччани були сильнішими двічі й одного разу завершили внічию за загальної різниці 6–1.

Попередня зустріч у чемпіонаті

27 серпня «Верес» приймав «Шахтар» у Львові і вже в дебюті повів – гол Валерія Федорчука. Одразу по перерві на заміну вийшов Тайсон. На 55-й хвилині він з лінії штрафного відпасував Марлосу, який підробив і завдав точного удару – 1:1. Зламати оборону рівнян було дуже складно, але в час, що залишився, у гру вступили Бланко Лещук та Дентіньо, і саме бразилець приніс «гірникам» перемогу, вдало діючи на підборі на 88-й хвилині.