ОСК Металіст

Олександрія

Артем Полярус (15) Артем Полярус (27)

Прев'ю

«Оранжево-чорні» лідирують у Прем’єр-лізі з відривом у 7 очок. На відкритому тренуванні напередодні гри Паулу Фонсека наголошував на мотивації: усі футболісти повинні бути зосередженими на протистоянні з «Олександрією», де донеччанам необхідна перемога. Налаштовуючись на важку зустріч, наставник «гірників» унеможливив ротацію і має намір випустити найсильніший склад. Дискваліфікованих у «Шахтаря» немає.

Суперник

«Олександрія» – одна з двох найбільш компромісних команд Прем’єр-ліги (9 нічиїх у 15 турах). Єдину перемогу підопічні Володимира Шарана здобули у вересні над «Сталлю», потім поділили очки з «Маріуполем» і «Зіркою», поступились «Олімпіку» та зіграли внічию із «Вересом», «Зорею» й «Чорноморцем».

Опонент «гірників» посідає 10-те місце, перебуваючи близько до зони вильоту. При цьому слід зауважити, що серед колективів нижньої частини таблиці «Олександрія» поряд із «Зіркою» пропустила менше від інших (17 м’ячів).

Через перебір жовтих карток у Харкові не допоможе партнерам півзахисник Євген Банада.

Історія взаємин

Команди 13 разів зустрічалися в чемпіонаті: 12 матчів лишилися за «Шахтарем», 1 нічия. Різниця м’ячів: 28–9.

На власному полі донеччани взяли гору в усіх 6 поєдинках із загальною різницею 14–1.

Попередня зустріч у чемпіонаті

Протистояння в Олександрії, яке напередодні згадував Паулу Фонсека, складалося для «оранжево-чорних» непросто. Чемпіони володіли ініціативою, однак першими забили господарі: на 38-й хвилині Банада головою відправив м’яч у ворота після подачі корнера. Утім «Шахтарю» вдалося швидко відігратись завдяки відмінному удару Фреда з-за меж штрафного, а в середині другого тайму Феррейра з передачі Бернарда забезпечив «гірникам» перемогу – 2:1.