Аталанта U19

Роберто Пікколі (20) Роберто Пікколі (53)

11 грудня, Високий, тренувальне поле «Металіст», 12:00
Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 1»

Гра стане для «Шахтаря» U19 завершальною в турнірі: у 5 попередніх «оранжево-чорні» набрали 2 очки і не змогли подолати бар’єр групового етапу. Саме тому поєдинок з «Аталантою» матиме швидше іміджевий характер, а також стане для юних футболістів гарною нагодою виявити себе. Відзначимо, що напередодні єврокубкового матчу «гірники» провели непросту зустріч в українському чемпіонаті, лише на останніх хвилинах вирвавши перемогу в «Карпат» (2:1). Варто згадати й про унікальну серію команди: футболісти «Шахтаря» забивали не менш ніж один м’яч у 15 останніх домашніх іграх Юнацької ліги УЄФА.

«Аталанта» U19 уперше бере участь у турнірі, й цей дебют певно можна назвати успішним. У 5 матчах італійці набрали 10 очок і вже гарантували собі вихід до плей-оф. Причому почали бергамаски поразкою в Загребі (0:1) і домашньою нічиєю із «Шахтарем», однак потім двічі поспіль обіграли «МанСіті» (3:1 та 1:0) і здобули надважливу перемогу над «Динамо» З (2:0). Наразі, щоб посісти перше місце й потрапити одразу до 1/8 фіналу, італійцям може вистачити нічиєї в Україні. Лідер суперника Роберто Пікколі з 4 м’ячами входить до п’ятірки найкращих бомбардирів Юнацької ліги УЄФА.

У другому колі групового етапу юнаки «Шахтаря» та «Аталанти» зустрічалися в Бергамо. На 26-й хвилині Мудрик і Судаков оригінально розіграли пенальті, а Георгій відкрив рахунок, але дубль Пікколі перевернув гру. Проте й «гірники» виявили свій характер, а влучний удар Абдуллаєва на останніх секундах забезпечив нічийний результат – 2:2.