25 лютого 2021 р. 19:55
НСК Олімпійський

Маккабі ТА

25 лютого, Київ, НСК «Олімпійський», 19:55

«Шахтар» здобув непоганий доробок у першому поєдинку, однак, як зазначив головний тренер команди Луїш Каштру, у футболі нічого не вирішено до фінального свистка. «Гірники» налаштовуються на непростий матч і на вихід до наступного раунду. Зробити це буде вдвічі приємніше за присутності глядачів, які після тривалої паузи знов можуть відвідувати стадіон і підтримувати команду. Квитки продаються на shakhtar.com і в мобільному додатку FC Shakhtar (Google Play та App Store).

У своїй історії «Шахтар» успішно долав 1/16 фіналу Ліги Європи (Кубка УЄФА) 6 разів. Раніше на цій стадії за сумою двох матчів було переможено угорський «Гонвед», німецький «Шальке» (двічі), французький «Нансі», англійський «Тоттенхем» і португальську «Бенфіку».

«Маккабі» (Тель-Авів) у проміжку між двома зустрічами із «Шахтарем» переміг у Кубку Ізраїлю «Хапоель» (Беер-Шева), причому зробив це з найпопулярнішим для себе рахунком у сезоні – 1:0. Гол на 65-й хвилині забив Дор Перец.

Команда Патріка фон Ліувена провела матч таким складом: Даніель, Канділь, Єйні, Півен (Рікан, 46), Бальтакса, Саборіт, Перец, Голаса, Альмог (Герреро, 62), Блекмен (Пешич, 62), Шехтер (Озез, 62).

18 лютого в Тель-Авіві «Шахтар» повів у рахунку на 31-й хвилині, коли Марлос виконав переведення, Матвієнко з льоту виклав м’яч на ногу Патріку, а бразилець влучив у кут. У другому таймі обидві команди мали шанси. Удар Соломона з меж штрафного встиг накрити Саборіт, інша спроба Манора виявилась неточною, Даніель виручив «Маккабі» після пострілу Коноплянки, а в атаці у відповідь і Трубін продемонстрував майстерність, коли бив Блекмен. Наприкінці реакція Анатолія врятувала «гірників» від гола Ернандеса, який бив після стандарту, а в компенсований час «Шахтар» оформив комфортніший рахунок: Фернандо в контратаці асистував Тете – перемога 2:0.