14 березня 2021 р. 17:00
НСК Олімпійський

Десна

14 березня, Київ, НСК «Олімпійський», 17:00

Після 17 турів «Шахтар» прямує в таблиці другим, відстаючи від «Динамо» на 4 очки. Команди забили однакову кількість м’ячів (по 36), але кияни на 1 більше пропустили (13 і 12 відповідно). Поруч «Зоря», яка саме має зіграти з «Динамо», і «Десна».

У попередньому турі «гірники» з рахунком 1:0 перемогли «Олімпік» – гол на 24-й хвилині після довгої передачі Майкона забив Додо. Потім у підопічних Луїша Каштру був перший поєдинок 1/8 фіналу Ліги Європи з «Ромою» в Римі з негативним результатом (0:3). У п'ятницю «оранжево-чорні» повернулись до Києва, а в суботу провели тренування в Святошині. Завдання футболістів очевидні: устигнути за два дні відновитись і підготуватись до гри чемпіонату України.

Другу частину сезону «Десна» почала 2 надскладними матчами, де змогла взяти 1 очко: поразка 1:2 від «Зорі» (Тотовицький – дубль Гладкого), нічия 1:1 з «Динамо» (Будківський – Циганков з пенальті). Причому з киянами підопічні Олександра Рябоконя були близькі до перемоги, однак пропустили вже в компенсований час. Потім наш суперник двічі виграв упевнено й всуху – 3:0 з «Інгульцем» (Тотовицький, Гітченко, Єрмаков) і 4:0 з «Рухом» (Чепурненко, Картушов, Будківський, Гуцуляк).

«Десна» – друга в чемпіонаті за кількістю ударів після «оранжево-чорних», а після «Динамо» – друга за кількістю кутових і виконаних навісів/прострілів. В останньому компоненті лідером команди є Владислав Калитвинцев. Ексфутболіст «Шахтаря» Андрій Тотовицький робить найбільше ривків із просуванням. Ще один колишній гравець «гірників» Пилип Будківський пропустить майбутній матч через перебір карток. А Юхим Конопля, що виходив у старті в 3 з 4 попередніх поєдинків, у «Десні» виступає на правах оренди в «Шахтаря».

«Шахтар» і «Десна» провели в чемпіонаті 7 матчів: 6 перемог «гірників», 1 нічия. Різниця м'ячів: 14–6.

4 жовтня в Чернігові «Десна» вперше в історії відібрала в «Шахтаря» очки. Коваленко забив уже на 4-й хвилині, але на 17-й Гуцуляк асистував Мостовому, а на 26-й – Тотовицькому. До перерви Литовка врятував свою команду після ударів Мораеса і Корнієнка. У другому таймі «гірникам» довго не вдавалося логічно завершити атаки, проте на 79-й хвилині Дентіньо, який ледве вийшов, утілив у гол зусилля Тете – 2:2.

10 Маріуполь 0 0 0 0 0 0 0
12 Минай 0 0 0 0 0 0 0