0 - 3

9 березня 2018 р.
Ворскла ім. О. Бутовського

Факундо Феррейра (22) Факундо Феррейра (36) Марлос (67, пен.)

Другий етап чемпіонату, як і перший, «Шахтар» волею жереба розпочне в Полтаві. У стартовому турі на цьому самому стадіоні донеччани взяли гору з рахунком 3:0 із голами Факундо Феррейри, Марлоса та Алана Патріка.

В «оранжево-чорних» 6 очок переваги над київським «Динамо» і 14 – над «Ворсклою». До чергового туру підопічні Паулу Фонсеки підходять після сухих перемог над «Чорноморцем», «Зіркою» й «Карпатами».

Головна кадрова новина з табору «гірників» – повернення після дискваліфікації Ярослава Ракицького, Давида Хочолави, Тайсона і Фреда.

«Ворскла» покращила результати порівняно з попереднім сезоном та замикає трійку найсильніших. Підопічні Василя Сачка виграли рівно половину матчів (11 з-поміж 22) і ще 4 завершили внічию.

Після жовтневої поразки від «Шахтаря» полтавці поступилися в трьох турах поспіль. Серія невдач перервалась 25 листопада перемогою над «Маріуполем», а далі «зелено-білі» взяли гору над «Олександрією», «Олімпіком», «Вересом» та «Чорноморцем». Єдина втрата – 0:3 від «Зорі» у 21-му турі.

Під час зимового міжсезоння «Ворскла» знайшла заміну Матвієнку, Ткачуку й Загорульку, що пішли. Полтавці підписали захисника Ігоря Гончара, півзахисника молодіжного складу «гірників» Юрія Глущука, оформили контракти з нападниками Денисом Васіним («Чорноморець») та Михайлом Сергійчуком («Верес»).

Під питанням участь у поєдинку Олександра Чижова й Юрія Коломойця.

«Шахтар» 44 рази грав із «Ворсклою» в УПЛ: 33 перемоги, 9 нічиїх і 2 поразки за загальної різниці м’ячів 86–25.

На полі полтавців в «оранжево-чорних» така статистика: +14=6-2 (36–13).

Попередня зустріч у чемпіонаті

13 жовтня в Харкові «гірники» вийшли вперед на 21-й хвилині (Алан Патрік відмінно пасував Марлосу), а за чверть години подвоїли перевагу (Феррейра замкнув простріл Ісмаїлі). «Ворсклі» вдалося змінити перебіг матчу (дубль Коломойця), однак на 82-й хвилині аргентинці вирвали три очки: Бланко Лещук, який вийшов на заміну, асистував Факундо – 3:2.