1 - 3

5 листопада 2017 р. 14:00
Іллічівець

Факундо Феррейра (30) Марлос (45) Бернард (56)

Після перемоги над «Фейєноордом» підопічні Паулу Фонсеки розпочали підготовку до чергового туру Прем’єр-ліги. «Шахтар» лідирує з відривом у 7 очок від найближчого переслідувача.

У Маріуполі «гірники» не грали 4 роки. Попередню зустріч команд на стадіоні «Іллічівець» датовано 19 жовтня 2013, коли донеччани взяли гору з рахунком 3:1. У сезоні-2014/15 маріупольці приймали «оранжево-чорних» у Києві, а у двох наступних чемпіонатах виступали в Першій лізі.

«Шахтар» готується до матчу на базі у Святошині. Поза загальною групою працює Ярослав Ракицький, відновлюються після травм Сергій Кривцов і Максим Малишев.

«Маріуполь» – міцний середняк Прем’єр-ліги, що посідає 7-ме місце. Лише на одне очко опонент «гірників» відстає від «Зорі», випереджаючи при цьому «Зірку» й «Карпати» на 4 бали.

Протягом сезону приазовці змінили головного тренера: замість Олександра Севідова, який залишив посаду, команду прийняв екс-наставник одеського «Чорноморця» Олександр Бабич. За його керівництва маріупольці в чемпіонаті ще не перемагали: нічиї з «Олександрією», «Вересом» і «Чорноморцем», поразки від «Олімпіка» та «Зорі».

Супротивники 35 разів грали в чемпіонаті: 32 поєдинки лишилися за «Шахтарем», 3 нічийних результати. Різниця м’ячів: 92–24.

На полі «Маріуполя» відбулося 17 матчів, 15 з яких завершились на користь донеччан. Різниця м’ячів: 42–13.

Попередня зустріч у чемпіонаті

У першому колі «оранжево-чорні» виявились сильнішими в Харкові – 3:1. Уже на 7-й хвилині Бернард після паса Срни вивів свою команду вперед, а незадовго до перерви відзначився Марлос. У другому таймі лідери продовжували володіти перевагою, що втілилось у гол Кривцова на 67-й хвилині. Гостям вдалося лише скоротити розрив у рахунку: Тищенко замкнув дальню штангу, скориставшись прострілом Кожанова.