НСК Олімпійський

Кривбас

28 серпня, Київ, НСК «Олімпійський», 15:00
Пряма трансляція: Setanta Sports

«Шахтар» розпочав сезон, зігравши внічию з «Металістом 1925» (0:0). Підопічні Ігора Йовічевіча завдали по воротах суперника не менш ніж 20 ударів, проте забити так і не вдалося. У тому матчі у складі «гірників» дебютували бразилець Лукас Тейлор, хорват Невен Джурасек, українці Богдан Михайліченко й Олег Очеретько, а також зіграли Андрій Тотовицький та Іван Петряк, які повернулися до донецького клубу.

До поєдинку з «Кривбасом» «оранжево-чорні» готувалися на своїй тренувальній базі «Святошин». До занять у загальній групі взявся ще один новачок – Олександр Зубков. Травмованих і дискваліфікованих у «гірників» немає.

Зазначимо, що матч проходитиме останньої неділі серпня, коли традиційно відзначаються День міста Донецька і День шахтаря.

«Кривбас» повернувся до УПЛ 9 років по тому. Під новий сезон команда дістала серйозне кадрове посилення: на посаду головного тренера запрошено відомого за роботою з луганською «Зорею» і тираспольським «Шерифом» Юрія Вернидуба, а склад поповнили досвідчені українці Дмитро Хомченовський, Віталій Вернидуб, Богдан Сарнавський, Євген Банада та інші.

Чого наразі бракує криворіжцям – зіграності. Це засвідчив і матч 1-го туру, у якому «Кривбас» мінімально поступився «Колосу» (0:1). При цьому наставник Юрій Вернидуб дістав червону картку й не зможе бути присутнім на тренерській лаві в недільній зустрічі.

У ЧУ команди провели між собою 42 матчі: 29 перемог «Шахтаря», 7 нічиїх, 6 перемог «Кривбаса». Загальна різниця м'ячів: 80–22 на користь «гірників». Найбільші результати також за донеччанами – 6:0 у сезоні-1996/97 і 5:0 у сезоні-2006/07.

Востаннє команди грали 30 листопада 2012 року в Кривому Розі на стадіоні «Металург». На 29-й хвилині півзахисник «гірників» Генріх Мхітарян відкрив рахунок, а на 47-й хвилині Алекс Тейшейра зміцнив перевагу. 2:0 – перемога «оранжево-чорних».

Матч «Шахтар» – «Кривбас» обслуговуватиме бригада арбітрів на чолі з Катериною Монзуль. На грі працюватиме VAR.

7 Кривбас 30 12 5 13 26 30 41
8 Минай 30 9 9 12 25 30 36