2 - 1

10 грудня 2017 р. 19:30
Славутич-Арена

Іван Петряк (55)

До заключної гри року «гірники» підходять у чудовому настрої: команда Паулу Фонсеки певно вирушить на зимову перерву лідером Прем’єр-ліги (42 очки, різниця м’ячів: 37–16), а цього тижня перемогою над «МанСіті» (2:1) забезпечила собі участь в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

Відмінну форму набрали Бернард, який відзначився в турнірі 3 голами, й Марлос, що зробив у протистоянні з англійцями 2 асисти. У поєдинку із «Зорею» свою гольову серію може продовжити також найкращий бомбардир Факундо Феррейра, на рахунку якого вже 13 забитих м’ячів. Дискваліфікованих немає.

Цікаво, що в нинішньому чемпіонаті «Шахтар» жодного разу не поступився на виїзді: 7 перемог та 2 нічиї.

Бронзовому призерові минулого сезону «Зорі» ця футбольна осінь дається нелегко. За підсумками 18 турів луганчани посідають 6-те місце в таблиці УПЛ (24 очки, різниця м’ячів: 29–24) і вже вилетіли з Кубка України після поразки від «оранжево-чорних». У четвер підопічні Юрія Вернидуба завершили виступи в Лізі Європи. Виявившись слабшими від іспанського «Атлетіка» (0:2) в заключному поєдинку, вони посіли у своїй групі третє місце.

У матчі з «гірниками» «Зорі» не допоможе Руслан Бабенко, вилучений у попередньому турі. Також через травму зустріч може пропустити Євген Опанасенко.

У чемпіонаті України команди зустрічалися 33 рази: у 29 іграх сильнішим був «Шахтар», у 4 – опонент; різниця м’ячів: 88–20.

На полі «Зорі» відчутна перевага теж на боці донеччан: 15 перемог за 1 поразки; різниця м’ячів: 47–9.

Попередня зустріч у чемпіонаті

9 вересня суперники зійшлися в Харкові. Уже в дебюті гостям вдалося відкрити рахунок (Громов), однак іще до перерви «Шахтар» зрівняв завдяки влучному удару Сергія Кривцова, у другому таймі Ісмаїлі вивів донеччан уперед, а Бернард на 89-й хвилині поставив крапку – 3:1.