Чорноморець

0 - 0

17 вересня 2017 р. 19:30
Чорноморець

«Шахтар» переключається на внутрішній чемпіонат у відмінному настрої після гарної перемоги над італійським «Наполі» в Лізі чемпіонів. У таблиці Прем’єр-ліги підопічні Паулу Фонсеки лідирують, набравши 21 очко у 8 попередніх турах.

Після дискваліфікації команді знов готові допомогти Ярослав Ракицький і Марлос. Травмовані Максим Малишев та Сергій Кривцов.

Марлос оформив 4 голи в чемпіонаті й очолює таблицю бомбардирів.

У 8-му турі «Чорноморцю» вдалося перервати серію невдач, що тривала від самого старту чемпіонату. У попередніх 7 матчах одесити змогли заробити лише одне очко з «Олександрією», поступившись «Динамо», «Сталі», «Маріуполю», «Олімпіку»,

«Вересу» та «Зорі».

4 вересня «моряків» очолив білоруський фахівець Олег Дулуб, який раніше працював в українському чемпіонаті із львівськими «Карпатами». У першій грі під його керівництвом у складі дебютували білорус Олександр Гутор, французи Мамаду Ваг,

Алассан Ндіайє та Фуссені Бамба, а «Чорноморець» на виїзді здобув перемогу над «Зіркою» (голом відзначився Денис Васін).

Безвиграшна серія одеситів у Прем’єр-лізі перервалася на 14-му поєдинку.

Команди провели 46 зустрічей у чемпіонатах України. 33 перемоги в активі «гірників», 7 – у «Чорноморця», 6 нічиїх. Різниця м’ячів: 92–28. Враховуючи матчі вищої ліги СРСР, – 96 ігор, з яких 49 перемог «Шахтаря», 26 – одеситів і 21 нічия.

На полі «моряків» у Прем’єр-лізі відбулося 23 поєдинки. 4 з них виграли господарі, 14 – «Шахтар», ще 5 зустрічей завершились унічию. Різниця м’ячів: 40–20 на користь донеччан.

Давид Хочолава, що виходив на заміну в матчах із «Зорею» й «Наполі», може вперше зіграти за «Шахтар» проти свого колишнього клубу.

Попередня зустріч у чемпіонаті

13 травня «оранжево-чорні» здобули перемогу з великим рахунком в Одесі вже в статусі дострокового чемпіона країни. Здебільшого гру було зроблено ще до перерви. На 29-й хвилині Безрук парирував удар Дентіньо, але м’яч рикошетом від

Аблітарова залетів у сітку. Трохи згодом Бланко Лещук подвоїв перевагу «Шахтаря», а під завісу зустрічі оформив дубль і встановив остаточний результат – 3:0.