Десна

Денис Фаворов (32, пен.) Пилип Будкiвський (88)

Прев'ю

6 червня, Київ, НСК «Олімпійський», 17:00

Цей поєдинок мав відбутися в Чернігові, проте за згодою клубів перенесений до Києва, де номінальним господарем виступить «Шахтар». Як і в попередньому турі з «Динамо», «оранжево-чорні» прийматимуть свого суперника на полі НСК «Олімпійський». Нагадаємо, всі матчі проходять без глядачів.

Підопічні Луїша Каштру на 16 очок випереджають одразу 3 клуби – «Зорю», «Десну» та «Динамо». Перевагу було зміцнено в попередньому турі, коли «гірники» впевнено перемогли киян із голами Марлоса й Маркоса Антоніо. Після тієї гри футболістам було надано один вихідний, а вже у вівторок команда розпочала підготовку до зустрічі з «Десною». Дискваліфікованих чемпіон не має. Поза загальною групою Максим Малишев, Валерій Бондар, Майкон та Артем Бондаренко.

Суперник

«Десна» проводить другий сезон у Прем’єр-лізі й уже претендує на медалі. Минулого сезону підопічні Олександра Рябоконя посіли 8-ме місце (41 очко в 32 турах), а сьогодні значно перевершили той результат (46 балів у 24 матчах).

Після зимової паузи чернігівці поступилися «Шахтарю», а потім видали серію з 4 поєдинків без поразок: перемоги над «Маріуполем», «Олімпіком», «Зорею» (із загальною різницею м’ячів 7–1) та нічия з «Динамо». Виграли вони і в першому посткарантинному турі – 30 травня в «Колоса» на «Оболонь-Арені». У тому матчі капітан Денис Фаворов вивів свою команду вперед, потім воротар Євген Паст відбив пенальті, а наприкінці випускник Академії «Шахтаря» Єгор Картушов подвоїв перевагу «Десни» – 2:0.

Історія взаємин

«Шахтар» виграв у «Десни» всі 4 поєдинки в чемпіонаті із загальним рахунком 5:0.

Попередня зустріч у чемпіонаті

23 лютого «оранжево-чорні» вирвали перемогу в компенсований до другого тайму час. Протягом 94 хвилин на табло ОСК «Металіст» трималися нулі, доки не спрацювала багатоходівка Марлос – Мораес – Тайсон – Марлос із влучним ударом останнього в дотик.