27 жовтня 2020 р.
НСК Олімпійський

Інтер

27 жовтня, Київ, НСК «Олімпійський», 19:55

«Гірники» успішно стартували в Лізі чемпіонів з перемоги над «Реалом»: 6 днів тому в Мадриді чудово зіграла вся команда. Саме про колективні дії напередодні наступного матчу говорив Луїш Каштру. Аби домогтися позитивного результату в протистоянні з «Інтером», чемпіонам України необхідно продемонструвати не менш злагоджену гру, впевненість, дух і волю до перемоги.

З міланцями «Шахтар» зустрічався зовсім нещодавно – у півфіналі Ліги Європи в серпні. Логічно, що відтоді команди кардинальним чином не змінилися, хоч епідемія коронавірусу значно вплинула на тренувальний процес і там і там. У стані «гірників» довгий час була відсутньою ціла низка футболістів. До матчу 2-го туру принаймні до обойми повертаються Матвієнко, Болбат, Степаненко, Патрік і Тайсон, а Пятов уже був у запасі в Мадриді. Кому з них довірити місце в основі, доведеться вирішити Луїшу Каштру, ми ж можемо констатувати, що з «Реалом» та «Ворсклою» стартові 11 в «оранжево-чорних» були однаковими.

Заявка «Шахтаря» на матч з «Інтером»

Воротарі: Андрій Пятов, Анатолій Трубін, Олексій Шевченко

Захисники: Додо, Сергій Болбат, Микола Матвієнко, Давид Хочолава, Валерій Бондар, Вітао, Віктор Корнієнко, Маркіньос Сіпріано

Півзахисники: Тарас Степаненко, Майкон, Алан Патрік, Тайсон, Марлос, Маркос Антоніо, Георгій Судаков, Тете, Манор Соломон, Владислав Вакула

Нападники: Дентіньо, Богдан В'юнник

Віцечемпіон Італії, як і «Шахтар», цього сезону вже втратив чимало очок. Команда Антоніо Конте стартувала в Серії А з перемог над «Фіорентіною» й «Беневенто», після чого завершила внічию матч із «Лаціо» (1:1) і програла в дербі «Мілану» (1:2). Проте в останньому турі «нерадзуррі» повернулись до перемог – голи Лукаку та Д’Амброзіо забезпечили перемогу в Генуї. Саме ці футболісти, а також Лаутаро Мартінес, забивали «гірникам».

Улітку «Інтер» зробив кілька придбань на трансферному ринку: передусім відзначимо переходи Ашрафа Хакімі та Артуро Відаля. На позицію лівого центрального захисника прийшов досвідчений Александар Коларов. А вже в жовтні «чорно-сині» орендували із зобов’язанням викупу Маттео Дарміана, який у 2 останніх поєдинках, до речі, грав у старті.

У групі Ліги чемпіонів «Інтер» розпочав з домашньої нічиєї з менхенгладбаською «Боруссією». Лукаку забив перший м’яч на 49-й хвилині, однак потім голи Бенсебаїні й Гофманна змінили результат на користь німецької команди. І вже в кінці кутовий забезпечив міланцям рахунок 2:2 – той-таки Ромелу після скидання Бастоні оформив дубль.

Попередній матч

17 серпня в Дюссельдорфі суперники зустрілися за крок до фіналу Ліги Європи. Переміг «Інтер», який уже на 19-й хвилині забив перший гол: Барелла перехопив і подав, а Лаутаро головою вколотив м’яч до сітки. До перерви Маркос завдав небезпечного удару здалеку, а за годину гри Мораес ледве не зрівняв рахунок після навісу Матвієнка – влучив у Хандановича. І відразу слідом «Інтер» забив після кутового. Цей гол відкинув усі питання: далі в атаці фактично була одна команда, що зміцнила свою перевагу.