20 вересня 2020 р. 17:00
Славутич-Арена

Марлос (17) Сергій Кривцов (49)

20 вересня, Запоріжжя, «Славутич-Арена», 17:00

«Гірники» провели майже місяць без офіційних поєдинків. У чемпіонаті відбувся 1-й тур, плюс «Шахтар» з «Динамо» встигли розіграти Суперкубок України, після чого відразу настала перерва на справи збірних. А зустріч 2-го туру з «Рухом», що мала пройти наприкінці минулого тижня, перенесли через виявлений у львів’ян коронавірус.

Луїш Каштру мав багато часу для того, аби спочатку переглянути в тренувальному процесі гравців молодіжного складу, а потім, після повернення збірників, у повному складі відпрацювати взаємозв’язки й тактичні деталі. Команда готувалася в режимі тижневого циклу. У загальній групі перебувають усі, за винятком Малишева, Ісмаїлі та Вакули.

«Зоря» минулого сезону до кінця змагалася за срібні медалі, проте зрештою фінішувала третьою. Клуб уже чекає жеребкування групового етапу Ліги Європи. А новий чемпіонат України «чорно-білі» відкрили невдало. У стартовому турі підопічні Віктора Скрипника програли в Чернігові «Десні» (1:3), а після в Запоріжжі мінімально поступилися «Маріуполю» (0:1). Усі голи пропустили в других таймах, а автором наразі єдиного забитого м’яча є новачок Денис Фаворов.

У майбутньому матчі із «Шахтарем» луганцям не допоможе Дмитро Хомченовський, який перебуває на самоізоляції через виявлений коронавірус.

Команди протистояли одна одній у чемпіонаті 44 рази: 36 перемог здобув «Шахтар», 6 – «Зоря», а ще 2 зустрічі завершилися внічию. «Оранжево-чорні» забили 106 м’ячів, суперник – 29.

Попередня гра

27 червня «Шахтар» проводив матч із «Зорею», достроково оформивши титул у попередньому турі з «Олександрією». У першому таймі кілька ударів завдав Коноплянка – у воротаря й повз ціль. По перерві Алан Патрік гарматним пострілом перевірив міцність поперечини, а Пятов дістав м’яч із кута після гарного виконання стандарту Лєднєвим. Загалом більшість атак «гірників» натикалися на чисельну оборону, а удари припадали в захисників, тому фінальний свисток зафіксував рахунок 0:0.

10 Маріуполь 0 0 0 0 0 0 0
12 Минай 0 0 0 0 0 0 0