Стадiон iм. Володимира Бойка

Тарас Степаненко (62) Жунiор Мораес (64) Марлос (70)

7 грудня, Маріуполь, стадіон імені Володимира Бойка, 17:00
Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 1»

«Шахтар» проведе заключний поєдинок Прем’єр-ліги 2018 року. Чемпіон підходить до гри після 2 нічиїх поспіль (0:0 зі «Львовом» і 2:2 з «Олімпіком»). У зв’язку з цим відрив від «Олександрії» скоротився до 6 очок.

На початку тижня до загальної групи повернувся Марлос, який пропустив півтора місяця через травму. У четвер «гірники» здійснили переліт до Запоріжжя та автобусом приїхали до Маріуполя. У матчі з однойменним клубом через перебір жовтих карток не братиме участі Майкон.

«Маріуполь» веде боротьбу за місце в першій шістці. Минулого туру підопічні Олександра Бабича вдовольнилися нічиєю зі «Львовом» і на одне очко випереджають «Десну», що поступилася «Зорі».

Востаннє команда виграла 2 матчі поспіль у вересні. Після цього «Маріуполь» чергував результати: взяв максимум із «Чорноморцем», «Зорею», «Арсеналом» та «Ворсклою», розійшовся миром з «Карпатами» й «Львовом», зазнав поразок від «Десни» і від «Динамо» (двічі).

У 6 попередніх поєдинках маріупольці забили 7 м’ячів, причому Андрій Борячук, Олександр Зубков та Владислав Вакула відзначились по 2 рази. Ще один влучний удар на рахунку Олександра Пихальонка.

Команди зустрічалися 39 разів: 36 перемог «Шахтаря», 3 нічиї, різниця м’ячів: 101–25.

На полі «Маріуполя» 17 разів брали гору «гірники» й двічі фіксувалася нічия. «Оранжево-чорні» забили 46 голів, господарі – 14.

Попередня зустріч у чемпіонаті

1 вересня в Харкові «Шахтар» зі стартовим свистком заволодів перевагою. Кількох небезпечних ударів завдали Мораес та Ракицький, згодом Тайсон і Нем змусили серйозно попрацювати Гальчука. Підопічні Паулу Фонсеки відкрили рахунок незадовго до перерви, коли атаку за участю Тайсона й Ісмаїлі в дотик завершив Мораес. У дебюті другого тайму небезпечно бив Вакула – Пятов упорався. А на 56-й хвилині після паса Марлоса на Нема Дава зрізав м’яч у власні ворота – 2:0.