2 - 4

23 вересня 2017 р. 14:00
Зірка

Факундо Феррейра (13) Марлос (44) Факундо Феррейра (45) Віктор Коваленко (90)

Після нічиєї з «Чорноморцем» донеччани посідають друге місце в турнірній таблиці. Поєдинком у Кропивницькому «Шахтар» відкриє 10-й тур Прем’єр-ліги, а основний конкурент чемпіонів країни київське «Динамо», в активі якого також 22 очки, увечері на своєму полі прийматиме «Верес».

Через перебір жовтих карток у матчі із «Зіркою» не братиме участі Фред. Максим Малишев та Сергій Кривцов продовжують відновлення.

«Зірка» посідає восьме місце, на одне очко відстаючи від «Зорі», що розташувалася сходинкою вище. У спину опонентові «гірників» дихають «Олександрія» й «Карпати», в межах одного виграшу також перебувають «Сталь» і «Чорноморець», який замикає таблицю.

У серпні колектив з Кропивницького здобув дві перемоги поспіль над конкурентами (2:1 над «Зорею» і 1:0 над «Сталлю»). Проте вже в наступних турах підопічні Романа Монарьова зазнали поразок від «Чорноморця» й «Маріуполя». Два матчі «Зірка» не забиває.

У суботу господарям не допоможе дискваліфікований Максим Драченко.

У чемпіонаті України суперники зустрічалися 14 разів: у «Шахтаря» 12 перемог, одна нічия та одна поразка. Різниця забитих і пропущених м’ячів: 32–10.

На полі «Зірки» донеччани виграли 6 разів, а ще одного разу команди поділили очки. Різниця м’ячів: 16–4.

Попередня зустріч у чемпіонаті

23 жовтня 2016 року «Шахтар» повіз із Кропивницького три очки. На 35-й хвилині Паст відбив удар Борячука, але рикошетом від Перейри м’яч залетів у сітку – 1:0. По перерві «гірники» цілковито володіли перевагою. На 73-й хвилині свій гол оформив Борячук, а наприкінці Феррейра поставив крапку – 3:0.