20 листопада 2021 р. 17:00
НСК Олімпійський

Рух

20 листопада, Київ, НСК «Олімпійський», 17:00

З усіх учасників чемпіонату України «Шахтар» цього сезону не зустрічався лише з «Рухом». Після 5 вихідних «гірники» мали тиждень на підготовку. Команда зібралася в повному складі за кілька днів до поєдинку, тому що 11 футболістів перебували в збірних, і Роберто Де Дзербі вкотре працював з неповною групою.

На екваторі чемпіонату «Шахтар» вийшов на 1-е місце, зрівнявшись за очками з «Динамо» та випереджаючи конкурента лише за різницею м'ячів. На відкритому тренуванні, що відбулося напередодні, головний тренер підкреслив завдання виграти 4 поєдинки УПЛ, що залишилися цього року, аби бути на вершині таблиці.

До паузи гарний хід набрав Фернандо, що по-новому розкривається цього сезону, – він забив у 4 матчах поспіль («Чорноморцю», «Десні», «Реалу» та «Колосу»). Саме ці поєдинки пропустив інший бразилець – Педріньйо. Літній новачок уже відновився після травми, набирає форму і, найімовірніше, отримає порцію ігрового часу вже в матчі з «Рухом».

Купити квитки онлайн.

Попередня заявка

Воротарі: Шевченко, Пятов, Трубін

Захисники: Додо, Вітао, Кривцов, Матвієнко, Конопля, Ісмаїлі, Бондар

Півзахисники: Степаненко, Майкон, Маркос Антоніо, Марлос, Тете, Бондаренко, Соломон, Мудрик, Педріньйо

Нападники: Сікан, Фернандо

Минулий сезон був для «Руха» дебютним в елітному дивізіоні. Команда завершила його на 10-му місці, здобувши 6 перемог, по 10 разів зігравши внічию і поступившись. Приблизно в такому ж темпі львів'яни, у яких змінився головний тренер (досвідчений Леонід Кучук замість молодого Івана Федика), прямують і зараз.

У попередньому турі «Рух» та «Чорноморець» влаштували в Одесі гольову феєрію. Наш суперник пропустив тричі, у 13-хвилинний інтервал зумів зрівняти рахунок (гол капітана Ярослава Мартинюка, дубль Валерія Федорчука), проте все одно не досяг позитивного результату – наприкінці Юрію Паньківу довелося вчетверте виймати м'яч із сітки. А до цього матчу «Рух» на виїзді здолав «Маріуполь» (2:0) і на «Арені Львів» зіграв унічию з «Минаєм» (2:2) й «Олександрією» (0:0).

Суперники минулого сезону зустрічалися двічі: 1 нічия, 1 перемога «Шахтаря». «Оранжево-чорні» забили 3 голи та пропустили 1.

Попередня зустріч у чемпіонаті

21 лютого Тете відзначився вже на 9-й хвилині, отримавши пас Марлоса й обігравши Бандуру, хоча це була відповідь на невикористаний шанс «Руха», коли Кухаревич з кількох метрів не влучив у ворота. У другому таймі на заміну вийшов Майкон та реалізував пенальті. Інших реальних можливостей у команд у тому матчі не було.

14 Інгулець 17 3 4 10 13 28 13
15 Минай 18 1 7 10 12 30 10