23 жовтня 2021 р. 17:00
Ворскла ім. О. Бутовського

Тете (65) Манор Соломон (78)

23 жовтня, Полтава, «Ворскла» ім. О. Бутовського, 17:00

Відрив «Динамо» від «Шахтаря», як і раніше становить 3 очки. «Гірники» другі в таблиці після 8 перемог, 2 нічиїх та 1 поразки. Обидва лідери Прем’єр-ліги в 11 матчах забили однакову кількість м’ячів – по 29. Команда Роберто Де Дзербі показала максимальну результативність якраз в останньому турі, розгромивши в Києві «Зорю» з рахунком 6:1 (дублі Фернандо й Тете, по голу Педріньйо і Сікана).

Уранці в п’ятницю, за день до гри, «Шахтар» провів теоретичне заняття і годинне тренування у Святошині, а ввечері на автобусі приїхав до Полтави. До матчу з «Ворсклою» готується 21 футболіст.

«Ворскла» закінчила минулий сезон на 5-й позиції. Зараз команда Юрія Максимова посідає 3-тє місце, маючи 24 очки – на 2 менше, ніж у «Шахтаря», і на 2 більше, ніж у «Дніпра-1». Поточного сезону полтавці програли тільки раз – наприкінці серпня «Зорі». Далі була нічия з «Десною», а 19 вересня розпочалась переможна серія, яка до цього туру налічує вже 4 матчі («Минай», «Колос», «Інгулець», «Олександрія»).

Після міжнародної паузи «Ворскла» обіграла на виїзді «Олександрію» 2:1. У першому таймі 2 м’ячі забив бразилець Рангель – раніше він виступав за фінський КуПС, а до полтавської команди долучився перед закриттям трансферного вікна. Одним із ключових гравців у складі суперника, як і минулого сезону, є люксембуржець Олів’є Тілль – він і Руслан Степанюк забили в чемпіонаті по 5 голів.

«Шахтар» перемагав у чемпіонаті 39 разів, «Ворскла» – 3, а внічию завершилися 10 зустрічей. Різниця м’ячів: 106–30.

Попередня гра в чемпіонаті

4 квітня «гірники» перемогли в Полтаві з рахунком 2:0. По голу в кожному таймі у свій день народження забив Жуніор Мораес, а двічі асистував йому Алан Патрік.

14 Інгулець 17 3 4 10 13 28 13
15 Минай 18 1 7 10 12 30 10