Ліга чемпіонів УЄФА

3 - 0

21 листопада 2017 р.
Сан-Паоло

Після поєдинку з «Олександрією» донеччани переключили свою увагу на Лігу чемпіонів. «Шахтар» узяв максимум у протистоянні із «Фейєноордом» та домашній грі з «Наполі», а зараз вирушить на виїзд до Італії. Підопічним Паулу Фонсеки слід здобути очки, щоб домогтися позитивного підсумку в групі.

Минулої п’ятниці перервалися гольові серії Факундо Феррейри й Марлоса, однак у другій зустрічі поспіль забив Бернард. Нинішнього сезону 10-й номер «гірників», якого визнано найкращим у жовтні, оформив 6 м’ячів.

Для «Наполі» матч із «Шахтарем» є вирішальним. Аби зберегти шанси на вихід у плей-оф, «адзуррі» необхідна тільки перемога. У 4 турах опонент донеччан заробив лише 3 очки.

18 листопада неаполітанці в черговому турі Серії А обіграли на власному полі «Мілан». У першому таймі Інсіньє вивів команду вперед, по перерві Зеліньськи забив другий гол, а влучний удар Романьолі в компенсований час не вплинув на підсумок – 2:1. Завдяки цьому результату підопічні Мауріціо Саррі залишаються лідерами турнірної таблиці (35 очок у 13 зустрічах) і продовжують прямувати без поразок.

«Наполі» провів поєдинок у такому складі: Рейна, Хюсай, Альбіоль, Кулібалі, Маріу Руй (Маджо, 66), Аллан, Жоржиньо, Гамшик (Зеліньськи, 69), Кальєхон (Рог, 78), Інсіньє, Мертенс.

Через дискваліфікацію матч із «Шахтарем» пропускатиме Каліду Кулібалі, а Аркадіуш Мілік та Фаузі Гулям травмовані.

13 вересня в Харкові «оранжево-чорні» взяли гору з рахунком 2:1. На 15-й хвилині Тайсон завершив комбінацію за участю Срни й Феррейри. У другому таймі Факундо головою замкнув подачу Степаненка, на що італійці відповіли голом Міліка з пенальті. Наприкінці суперники обмінялися моментами, проте рахунок лишився незмінним.