Олег Допілка (20, а/г) Fernando (21) Манор Соломон (29) Микола Матвієнко (49) Максим Лопирьонок (72, а/г)

НСК Олімпійський

Минай

Анатолій Нурієв (35)

5 грудня, Київ, НСК «Олімпійський», 17:00

«Шахтар» – єдиний клуб у чемпіонаті, що прямує без поразок. В 11 турах підопічні Луїша Каштру 6 разів перемогли і 5 разів зіграли внічию. Минулого місяця «гірники» провели 3 поєдинки: з «Динамо» (3:0), «Олександрією» (1:1) та «Дніпром-1» (1:0). Важливі 3 очки в Дніпрі забезпечив Тете, який забив на 88-й хвилині з прострілу Маркіньоса Сіпріано. До зимової перерви в УПЛ лишається провести лише 2 матчі.

Напередодні головний тренер «Шахтаря» в інтерв’ю Shakhtar News розповів, як команда справляється зі складним календарем і з якими очікуваннями підходить до зустрічі з «Минаєм». Досі є кілька травмованих: до Ісмаїлі, Малишева, Коноплянки та Корнієнка в цьому списку долучився Мораес. Також наразі поза грою Кривцов, Хочолава й Дентіньо. Натомість відновився після свого ушкодження В’юнник.

Заявка на матч

У списку 20 футболістів:

Воротарі: Андрій Пятов, Анатолій Трубін

Захисники: Додо, Сергій Болбат, Вітао, Валерій Бондар, Микола Матвієнко, Маркіньос Сіпріано

Півзахисники: Тарас Степаненко, Майкон, Алан Патрік, Маркос Антоніо, Георгій Судаков, Марлос, Віктор Коваленко, Тайсон, Манор Соломон, Тете

Нападники: Фернандо, Богдан В’юнник

«Минай» – дебютант елітного дивізіону. Клуб заснований 2015 року і представляє однойменне село. Протягом найкоротшого періоду команда подолала шлях від чемпіонату Ужгорода до Прем’єр-ліги. Від 2019-го тренером є ексфутболіст «Шахтаря» Василь Кобін.

Так склалося, що через коронавірус у лавах «Львова» минайці пропустили 1-й тур чемпіонату, однак у наступному дебютували з перемоги над «Олександрією» (1:0). Перший гол закарпатців в УПЛ забив Антон Шиндер, який кілька років тому також був гравцем «Шахтаря». Ще у складі є Антон Каніболоцький, Денис Кожанов, Олександр Глагола та орендовані в «гірників» Кирило Меліченко з Дмитром Павлішем.

Наступного успіху вболівальникам довелося чекати 8 турів. У 7 «Минай» поступився «Олімпіку», «Динамо», «Маріуполю» й «Десні» та зіграв унічию з «Інгульцем», «Колосом» і «Рухом». 22 листопада в Ужгороді відбувся результативний матч із «Дніпром-1», де «Минай» першим пропустив, однак відповів на це дублем Нурієва з голом Пиняшка та оформив перемогу (3:2). А в останньому поєдинку підопічні Кобіна вдома поступилися 0:3 «Зорі» – усі м’ячі було пропущено від 53-ї до 61-ї хвилини. Із 9 очками закарпатці зараз посідають 11-те місце в турнірній таблиці.

10 Маріуполь 0 0 0 0 0 0 0
12 Минай 0 0 0 0 0 0 0