Олександрія

Прев'ю

27 жовтня, Харків, ОСК «Металіст», 17:00
Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 1»

«Шахтар» із відривом лідирує в Прем’єр-лізі й лишається єдиним клубом у Європі, який не втратив жодного очка нинішнього сезону. Підопічні Луїша Каштру провели матчі з усіма суперниками і здобули перемоги, а зустріччю з «Олександрією» формально стартує друге коло. Нагадаємо, навесні після 22 турів учасники розділяться на 2 шістки в межах другого етапу.

«Оранжево-чорні» втретє поспіль зіграють на ОСК «Металіст». У попередньому турі в Харкові з рахунком 6:0 було розбито «Колос», а у вівторок унічию 2:2 завершився поєдинок Ліги чемпіонів із загребським «Динамо». Цікаво, що захисник Додо забив свої перші голи в чемпіонаті та єврокубках.

Квитки на матч «Шахтар» – «Олександрія» можна придбати в касах стадіону й онлайн.

Суперник

У Харкові зустрінуться чемпіон та бронзовий призер. Минулого сезону «Олександрія» вперше в історії стала третьою й зараз виступає в груповому етапі Ліги Європи. У четвер підопічні Володимира Шарана грали у Франції із «Сент-Етьєном» і на пропущений у дебюті гол майже одразу відповіли своїм – 1:1. Після 3 турів у ЛЄ в олександрійців 2 очки, проте лишаються всі шанси на вихід до плей-оф.

Одразу після фінального свистка Володимир Шаран відзначив, що переліт і безпосередньо матч забрав у футболістів багато сил, тому головне завдання – відпочити й відновитися, а думки тренерського штабу відтепер сповнені того, хто гратиме із «Шахтарем». Очевидно, щоб витримати високий темп поєдинку, ефективно працювати в пресингу та чекати шансу в атаці, олександрійцям доведеться зробити кілька змін у складі.

Після 11 турів «Олександрія» розташовується на четвертому місці й має 19 очок нарівні із «Зорею». На відстані 1 і 4 балів відповідно – «Десна» та «Динамо». Минулої неділі «Олександрія» на виїзді поступилася киянам 0:1 і перервала 5-матчеву безпрограшну серію.

Історія взаємин

У протистоянні з олександрійцями в «Шахтаря» 17 перемог, 1 нічия та 1 поразка. Різниця м’ячів: 39–13. У домашніх матчах: +8=0–1, 19–4.

Попередня зустріч у чемпіонаті

У стартовому турі ЧУ «Шахтарю» в Олександрії довелося дуже нелегко. На 7-й хвилині Марлос не реалізував пенальті, в середині тайму Хочолава пробив у штангу, після чого господарі перехопили ініціативу й багато атакували. На 42-й хвилині їхні зусилля втілились у влучний удар Третьякова. Однак у другому таймі «гірникам» вдалося зламати гру: всі 3 голи організував Тайсон. Спочатку після прострілу бразильця м’яч у власні ворота зрізав Бухал, на 73-й хвилині капітан завершив атаку за участю Хочолави, Ісмаїлі й Патріка, а наприкінці видав пас Бланко Лещукові, який асистував Дентіньо – 3:1.