НСК Олімпійський

Рома

Борха Майораль (48) Борха Майораль (72)

18 березня, Київ, НСК «Олімпійський», 19:55

«Шахтар» після невдачі в Римі трохи поліпшив собі настрій, здобувши в чемпіонаті важливу перемогу над міцним суперником – «Десною», дублями відзначились Тете й Манор Соломон. Після цього всі думки гравців і тренерського штабу було спрямовано на Лігу Європи та матч-відповідь із «Ромою».

І футболісти, і Луїш Каштру відзначають, що у футболі немає нічого неможливого. Історія знає чимало камбеків після поразок з великим рахунком у першому матчі плей-оф. Аби пройти до наступного раунду, «Шахтарю» слід перемогти з різницею в чотири м’ячі, але при цьому, безумовно, в Києві протипоказано пропускати, враховуючи правило гостьового гола. Саме про це на своїй пресконференції сказав Паулу Фонсека.

Увечері 17 березня стало відомо, що матч проходитиме без глядачів. Усім, хто вже придбав квитки, їх вартість буде відшкодовано автоматично на банківську картку протягом 3–14 днів (залежно від банку). Докладна інформація за номерами: ‎0 800 300 314 (по Україні дзвінки безкоштовні), ‎+38 044 390 90 09 (для зв’язку по всьому світові).

«Рома» в першій зустрічі із «Шахтарем» здобула гарний доробок для того, аби розраховувати на вихід до чвертьфіналу, однак розслаблятися завчасно на такому рівні небезпечно, що й підкреслюють представники римлян у спілкуванні з журналістами перед матчем. У Києві Паулу Фонсека не може розраховувати на Смоллінга, Жуана Жезуса, Верету й Мхітаряна.

Після серії з трьох перемог («Фіорентіна», «Дженоа», «Шахтар») минулої неділі «джалороссі» зазнали поразки в Пармі – 0:2. Цей поєдинок команда провела таким складом: Лопес, Манчіні, Кумбулла (Крістанте, 60), Ібаньєс, Бруно Перес (Рейнолдс, 60), Пеллегріні (Майораль, 79), Вільяр (Діавара, 79), Спінаццола, Педро (Карлес Перес, 60), Джеко, Ель-Шаараві.

«Шахтар» виграв 4 із 7 особистих зустрічей, «Рома» – 3. Донеччани забили 9 м’ячів, римляни – 11.

Попередня гра

11 березня на «Стадіо Олімпіко» господарі поля перемогли з рахунком 3:0. На початку матчу Тайсон пробив у руки Пау Лопесу, а Крістанте відповів моментом після кутового – сейв Трубіна. У середині тайму «Рома» повела в рахунку: після введення з-за бокової Мхітарян віддав на Педро, іспанець знайшов у штрафному Пеллегріні, який завдав влучного удару в лівий кут. У другому таймі мали шанси Мораес і Тете, проте забили ще двічі римляни: Ель-Шаараві пішов у коридор між Додо й Вітао та не схибив, а потім Манчіні після корнера скористався скиданням Крістанте.