19 серпня 2017 р. 19:30
ОСК Металіст

Олімпік

«Шахтар» розпочав підготовку до донецького дербі 14 серпня. До загальної групи повернулись Іван Ордець, Тайсон і Дентіньо, а Максим Малишев минулої середи тренувався за індивідуальною програмою.

У попередньому турі «оранжево-чорні» на виїзді обіграли «Олександрію» з рахунком 2:1 завдяки голам Фреда й Факундо Ферррейри. Команда Паулу Фонсеки посідає друге місце в таблиці, переслідуючи київське «Динамо».

Арбітр матчу – Костянтин Труханов (Харків)
Асистенти – Семен Шлончак (Черкаси), Володимир Володін (Херсон)
Четвертий арбітр – Микола Кривоносов (Київ)
Спостерігач арбітражу – Віктор Швецов (Одеса)

У 5-му турі влучний удар Мохи в дебюті другого тайму приніс «Олімпіку» три очки в поєдинку з «Чорноморцем». Загалом підопічні Романа Санжара видали вражаючий старт чемпіонату, ставши єдиним колективом, який не пропускав у новому сезоні. Різниця м’ячів: 5–0.

«Олімпійці» з 11 очками розташовуються на третій позиції. Команда здобула виїзну перемогу в Олександрії, потім зіграла внічию із «Зіркою» та «Вересом», після чого взяла гору над «Зорею» й «Чорноморцем». Нагадаємо також, що цього літа донеччани встигли дебютувати в Лізі Європи, де у кваліфікації за сумою двох зустрічей поступилися грецькому ПАОКу.

Опоненти провели 8 матчів у Прем’єр-лізі: 5 перемог – у «Шахтаря», ще 3 гри завершилися внічию. Різниця м’ячів: 24–5.

У ролі номінальних господарів поля «гірники» двічі були сильнішими за двох нічиїх із загальною різницею м’ячів 11–2.

Попередня зустріч у чемпіонаті

21 травня «Шахтар» приймав «Олімпік» після яскравої перемоги у фіналі Кубка України. «Оранжево-чорні» постали у значно зміненому складі і в ході поєдинку відігравалися (Сергійчук на 12-й хвилині вивів свою команду вперед). До перерви мали моменти Дентіньо, Алан Патрік і Танковський, проте ворота Махарадзе лишалися сухими. Активність підопічних Паулу Фонсеки забезпечила успіх у дебюті другого тайму: Бутко замкнув простріл Азеведо – 1:1.