25 жовтня 2022 р. 22:00

Михайло Мудрик (58)

25 жовтня, Глазго, «Селтік Парк», 22:00
Пряма трансляція – Megogo

«Шахтар» у 4 турах групового етапу набрав 5 очок і, посідаючи третє місце в таблиці, продовжує боротьбу за вихід до плей-оф турніру. Після перемоги над «Лейпцигом» (4:1) і нічиєї із «Селтіком» (1:1) підопічні Ігора Йовічевіча зіграли 2 поєдинки з мадридським «Реалом». Мінімально поступившись на «Сантьяго Бернабеу» (1:2), донеччани провели відмінний матч у Варшаві, проте втратили перемогу на 90+5-й хвилині (1:1).

Після цього «гірники» здобули важливу перемогу в чемпіонаті України над «Динамо» (3:1) та обіграли «Колос» (3:0). Зазначимо, що 3 м’ячі в цих зустрічах забив Михайло Мудрик, на рахунку якого в 10 іграх сезону 5 голів і 7 асистів. У Глазго тренерський штаб «оранжево-чорних» розраховує на 26 футболістів.

«Селтік» у 4 матчах групової стадії набрав 1 очко і зараз посідає останнє місце у квартеті F. Після поразки від «Реала» (0:3) та нічиєї із «Шахтарем» (1:1) «кельти» невдало провели спарені тури проти «Лейпцига», поступившись суперникові як на виїзді (1:3), так і на власному полі (0:2). При цьому шотландці ще зберігають шанси поборотися за потрапляння до Ліги Європи.

Команда Ангелоса Постекоглу протягом останніх 10 днів зіграла 3 матчі, здобувши перемоги в Кубку Ліги над «Мотервеллом» (4:0) і 2 поєдинках чемпіонату з «Гіберніаном» (6:1) і «Гартсом» (4:3). У шотландській Прем’єр-лізі «Селтік» лідирує, вигравши 10 матчів за 1 поразки. Зустріч із «гірниками» через травми можуть пропустити капітан команди Каллум Макгрегор, захисник Карл Старфельт і форвард Жота.

«Шахтар» і «Селтік» у Лізі чемпіонів провели між собою 5 матчів. Обидві команди здобули по 2 домашні перемоги в сезонах-2004/05 і 2007/08, а зустріч у цьому розіграші завершилася внічию. Загальна різниця м’ячів: 7–4 на користь «гірників».

14 вересня 2022 року «Шахтар» приймав «Селтік» у Варшаві в матчі 2-го туру Ліги чемпіонів. Рахунок було відкрито на 10-й хвилині, коли після удару Хатате й рикошету від Бондаренка м’яч залетів до сітки воріт донеччан. Однак ще до перерви господарі відігралися: Судаков запустив флангом Мудрика, який вийшов сам на сам і забив ударом під поперечину. Обидві команди мали змогу вирвати перемогу, проте фінальний свисток зафіксував нічию – 1:1.

Матч «Селтік» – «Шахтар» обслуговуватиме нідерландська бригада арбітрів на чолі із Сердаром Гезюбююком.