ОСК Металіст

Десна

23 лютого, Харків, ОСК «Металіст», 17:00
Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 1»

«Гірники» провели два зимові збори в Туреччині й повернулися до офіційних поєдинків перемогою в першій зустрічі 1/16 фіналу Ліги Європи з «Бенфікою» (2:1). Після цього підопічні Луїша Каштру не полетіли до Києва, а лишились готуватися до гри з «Десною» в Харкові. Дискваліфікованих у команді немає, а список із 24 футболістів ми публікували раніше.

У турнірній таблиці УПЛ «Шахтар» лідирує з істотним відривом. І розтрачувати навіть частину своєї переваги чемпіон не має наміру, тим паче до другого етапу, де учасники розподіляться на шістки, лишилося зовсім трохи. Водночас стартовий тур після зимової перерви подарує вболівальникам цікаве протистояння «гірників» з міцною «Десною», яка зараз має всі шанси позмагатися за призове місце. Найближчий поєдинок стане 300-м за клуб для Тараса Степаненка.

Придбати квитки на матч «Шахтар» – «Десна» можна в касах ОСК «Металіст» і онлайн на shakhtar.com.

«Десна» – один з трьох клубів, що найменше пропускають в УПЛ (13 м’ячів). У 18 турах чернігівці здобули 10 перемог за 3 нічиїх і 5 поразок. Нинішнього сезону підопічні Олександра Рябоконя обігравали «Динамо», трощили обидві львівські команди, «Маріуполь» та «Олександрію», і все це було на виїзді.

Зимову підготовку «Десна» також провела в Туреччині. Заявку поповнили досвідчені новачки: півзахисник Андрій Тотовицький, що прийшов із «Шахтаря», нападник Пилип Будківський, єдиний легіонер естонський захисник Йоонас Тамм, ексхавбеки «Зорі» й «Карпат» Леван Арвеладзе та Олексій Гуцуляк.

На матч із чемпіоном у «Десни» дискваліфіковано двох Владиславів – Огірю й Калитвинцева. Обидва дістали по четвертій жовтій у грудневому поєдинку з «Динамо», який кияни виграли з рахунком 1:0.

«Шахтар» виграв усі 3 матчі в чемпіонаті, жодного разу не пропустивши (4–0). Попередня зустріч із «Десною» відбулася в Чернігові 22 вересня. На 22-й хвилині переможний гол після комбінації з Тайсоном забив Марлос.