ОСК Металіст

Верес

13 травня, Харків, ОСК «Металіст», 19:30
Пряма трансляція на телеканалі «Футбол 1»

«Шахтар» готується до гри в чудовому настрої після тріумфу в Кубку України. Перемога над «Вересом» за присутності своїх уболівальників забезпечить підопічним Паулу Фонсеки друге поспіль дострокове чемпіонство. Квитки можна придбати в касах стадіону, онлайн на shakhtar.com, а також за допомогою мобільного додатка Shakhtar Tickets.

Напередодні в загальній групі займалися Богдан Бутко й Алан Патрік, які зазнали ушкоджень у фіналі з «Динамо», також відзначимо повернення до строю після дискваліфікацій Марлоса й Оларенважу Кайоде.

«Верес» замикає першу шістку, маючи в активі 34 очки. Рівняни на 3 пункти відстають від «Маріуполя»: у них мінімальна кількість перемог (7), однак значно більше нічиїх (13). Уже двічі протягом сезону клуб змінив головного тренера: після Юрія Вірта й Юрія Свіркова функції виконуючого обов’язки довірено Андрієві Демченку.

У 8 турах другого етапу «червоно-чорні» не вигравали: 6 поразок та 2 мирові. Однієї з нічиїх домоглися в попередньому турі у Львові з «Ворсклою» (0:0), загостривши боротьбу полтавців і «Зорі» за бронзу. Цікаво, що в усіх цих матчах «Верес» забив лише 1 м’яч (Жуліо Сезар у ворота «Динамо»).

В історії чемпіонатів України «Шахтар» був сильнішим у 7 з-поміж 9 зустрічей із «Вересом», по разові завершив поєдинок унічию та поступився. Загальна різниця м’ячів: 17–5.

На власному полі в «гірників» 3 перемоги й 1 мирова (8–1).

Попередня зустріч у чемпіонаті

7 квітня у Львові «оранжево-чорні» повели на 24-й хвилині після швидкого переходу з оборони в атаку: Фред кинув у відрив Тайсона, який свого моменту не змарнував. Невдовзі він та Патрік могли збільшувати рахунок, але в одному разі м’яч пролетів вище, а в іншому вдало зіграв Бандура. У складі «Вереса» небезпечних ударів завдавали Куліш і Степанюк. Утім на 79-й хвилині чинний чемпіон відкинув усі питання щодо переможця: Хочолава прийняв м’яч після подачі корнера й наступним дотиком не лишив шансів кіперові – 0:2.