Віктор Коваленко (6) Микола Матвієнко (35) Maycon (44) Віктор Коваленко (64) Тайсон (79)

10 березня, Харків, ОСК «Металіст», 17:00

За 2 тури до завершення першого етапу УПЛ «Шахтар» лідирує з перевагою в 7 очок. Підопічним Паулу Фонсеки лишилося зіграти з «Карпатами» й «Зорею», після чого настане невелика пауза й футболісти роз’їдуться до збірних.

Напередодні «оранжево-чорні» провели відкрите тренування в заміському комплексі «Святошин». Основну увагу було приділено ігровим і тактичним вправам. Журналісти могли поставити запитання Марлосу й Миколі Матвієнку, які поділились думкою щодо «Карпат» та розповіли про свій настрій на важливий поєдинок.

У неділю в Харкові на поле не вийде Сергій Кривцов, що дістав четверту картку з «Чорноморцем». Додамо, що в очікуванні дебюту за «Шахтар» працюють зимові новачки Валерій Бондаренко, Маркос Антоніо й Тете.

Квитки на матч можна придбати онлайн на shakhtar.com і в касах ОСК «Металіст».

«Карпати» 2019 року виступають під проводом нового наставника. Восени команду очолював португалець Жозе Мораїш, що вирушив працювати до Південної Кореї, деякий час функції головного тренера виконував Олег Бойчишин, а в січні посаду обійняв іспанець Фабрі Гонсалес, що змінив протягом 20 останніх років 20 клубів.

Львів’яни вдало розпочали календарний рік, упоравшись у Полтаві з «Ворсклою» з рахунком 4:0 (гол Ді Франко, хет-трик Шведа), проте вже в наступному турі мінімально поступилися в дербі «Львову» (автогол Мехремича в першому таймі). «Зелено-білі» з 20 очками на 9-му місці в турнірній таблиці: без загрози потрапити в зону вильоту, але й без шансів підійти до другого етапу на вищій позиції.

Через перебір жовтих карток зустріч із «Шахтарем» пропустить Папа Гуйє.

У 51 матчі чемпіонату в «Шахтаря» 34 перемоги, 9 у «Карпат», 8 нічиїх. Різниця м’ячів: 107–36. На власному полі «гірники» ніколи не програвали: +21=4–0, 62–10.

Попередня зустріч у чемпіонаті

Поєдинок першого кола у Львові видався надрезультативним. На 13-й хвилині Ракицький започаткував розгром чудовим виконанням штрафного, за той самий відрізок часу відмінну комбінацію за участю Тайсона й Ісмаїлі завершив Фернандо, потім відзначились Мораес і Марлос. І навіть цього було недостатньо: Марлос завдав удару з рикошетом від ноги Бородая – 0:5. Другі 45 хвилин стали формальністю, однак «Шахтар» продовжував атаки на будь-який смак, а незадовго до кінця Матвієнко з передачі Патріка оформив ще один м’яч. «Карпати» встигли лише провести гол престижу перед фінальним свистком – 1:6.