21 лютого 2018 р.
ОСК Металіст

Рома

Дженгіз Юндер (41)

«Шахтар» проведе другу офіційну зустріч 2018 року. Минулої п’ятниці підопічні Паулу Фонсеки взяли гору над одеським «Чорноморцем» у чемпіонаті України (5:0) та цілковито переключили увагу на Лігу чемпіонів.

Зранку 20 лютого в Києві в «оранжево-чорних» відбулось передбачене за регламентом тренування, перші 15 хвилин якого були доступними для журналістів. По обіді команда вирушить до Харкова, а вже о 19:00 Паулу Фонсека й захисник Богдан Бутко даватимуть прес-конференцію на ОСК «Металіст».

«Рома» посіла перше місце в групі Ліги чемпіонів із «Челсі», «Атлетіко» й «Карабахом», здобувши три перемоги та двічі завершивши поєдинки внічию.

У новому році римляни мають проблеми в Серії А: від кінця грудня підопічні Еусебіо Ді Франческо не могли виграти протягом шістьох турів і не забивали більш ніж гол за 90 хвилин. Ситуація виправилась саме напередодні протистояння із «Шахтарем».

Успіх у матчах із «Вероною» (1:0), «Беневенто» (5:2) та «Удінезе» (2:0) дозволив «джаллороссі» повною мірою заявити про амбіції в боротьбі за зону Ліги чемпіонів. Опонент «гірників» піднявся на третє місце й випереджає найближчих конкурентів – «Інтер» та «Лаціо». У трьох останніх зустрічах багато що вирішила гра 20-річного Дженгіза Юндера, який оформив чотири голи: турок уже відомий «Шахтарю» за поєдинками з «Істанбул Башакшехір» у сезоні-2016/17.

Суперники 4 рази сходились у Лізі чемпіонів. В активі «Шахтаря» 3 перемоги, одного разу сильнішою була «Рома». Різниця м’ячів: 7–6 на користь донеччан.

На власному полі «гірники» виграли обидва матчі із загальною різницею м’ячів 4–0.

Попередня зустріч у Лізі чемпіонів

8 березня 2011 року «Шахтар» приймав «Рому» на «Донбас Арені» після виїзного тріумфу 3:2. Підопічні Мірчі Луческу вже на 18-й хвилині повели в рахунку (відзначився Вілліан), а в другому таймі зміцнили свою перевагу (дубль бразильця й гол Едуардо наприкінці) та пройшли до чвертьфіналу.