Шахтар

Тарас Степаненко (29) Манор Соломон (53) Maycon (70) Тарас Степаненко (81)

Прев'ю

6 травня, Київ, НСК «Олімпійський», 19:00

Попри статус виїзної зустрічі цього туру «Шахтар» зіграє в Києві. Номінальним господарем поля виступить «Минай», який не може провести майбутній поєдинок в Ужгороді о 19:00 (усі матчі дня починаються в цей час) із технічних причин. У нинішньому чемпіонаті «гірники» вже 13 разів грали на НСК «Олімпійський»: 11 разів як господарі й двічі як гості (з «Динамо» та «Маріуполем»).

Минулої суботи підопічні Луїша Каштру на цій же арені здобули перемогу над «Дніпром-1» з рахунком 2:1 – Дентіньо й Тете забили по голу в першому таймі, а суперник відквитав 1 м'яч у компенсований час. Перед стартом поточного туру «гірники» випереджали «Зорю» на 4 очки, проте луганці свій матч у тих-таки дніпровців виграли (1:0) і скоротили дистанцію до мінімуму. «Шахтарю» потрібна тільки перемога, щоб гарантувати собі місце у кваліфікації Ліги чемпіонів.

Суперник

«Шахтар» може відправити «Минай» до Першої ліги: клуб з однойменного села посідає в УПЛ останнє місце й відстає від «Олімпіка» на 3 очки. 17 квітня закарпатці перемогли в Ужгороді «Десну» (3:1), а після зазнали 3 поразок – у перенесеній грі зі «Львовом» (0:1), потім у календарних з «Дніпром-1» (0:3) та «Зорею» (0:1). В останньому ж турі «Минай» має битися з «Ворсклою».

Офіційний сайт клубу повідомив про те, що Анатолій Нурієв травмувався на тренуванні. Це один з лідерів «Миная», принаймні його найкращий бомбардир у сезоні (10 м'ячів в УПЛ, з них 6 – з пенальті). Відзначився він і в першому колі із «Шахтарем»: виконав штрафний, Трубін після невеликого рикошету намагався перевести на кутовий, однак м'яч від штанги залетів до сітки. А інший півзахисник, Андрій Ткачук, пропускає матч у Києві через дискваліфікацію.

Попередня зустріч

5 грудня «Шахтар» розгромив опонента з рахунком 5:1. Перші 2 голи з інтервалом у хвилину зробили Болбат і Фернандо, третій оформив Соломон, четвертий і п'ятий було забито по перерві: Матвієнко п'ятою підправив м'яч у дальній кут після подачі зі штрафного, В'юнник завдав удару з рикошетом від Лопирьонка, чий автогол і було внесено до протоколу.

10 Маріуполь 0 0 0 0 0 0 0
12 Минай 0 0 0 0 0 0 0