6 березня 2021 р. 17:00
Динамо ім. В. Лобановського

Додо (24)

6 березня, Київ, «Динамо» імені В. Лобановського, 17:00

Дербі команд з Донецька – одна з родзинок майбутнього туру. «Шахтар» підходить до нього після двох мінімальних поразок – від «Зорі» в чемпіонаті та «Агробізнеса» в Кубку. У турнірній таблиці «гірники» другі з відставанням у 4 бали від «Динамо». Аби виправити ситуацію й повернути собі позицію лідера, в чемпіона лишається 10 матчів, у яких слід брати максимум, у тому числі з безпосереднім конкурентом за 5 турів.

Наразі ж на порядку денному в «оранжево-чорних» поєдинок з «Олімпіком». Його точно пропустить півзахисник Алан Патрік, який дістав четверту жовту картку в зустрічі із «Зорею». Також нині поза грою Тарас Степаненко, що продовжує своє відновлення. Між іншим минулого туру повернувся Ісмаїлі – бразилець провів на своїй позиції всі 90 хвилин. А в кубковому матчі на заміну виходив Дентіньо, що пропустив деякий час, плюс нарешті дочекався нагоди зіграти вихованець Академії «гірників» Георгій Судаков.

В «Олімпіка» триває серія невдач: навесні команда зазнала 3 поразок поспіль (від «Динамо», «Дніпра-1» і «Миная»). Останній матч опонент провів уже на чолі з новим головним тренером Юрієм Калитвинцевим. У таблиці «олімпійці» зараз восьмі – «Колос» та «Олександрія» відірвалися на 5 очок, однак провели грою більше. «Олімпік» пропустив зустріч 10-го туру із «Зорею».

Поєдинок тижневої давнини з «Минаєм» був затьмарений важкою травмою Євгена Цимбалюка: у півзахисника «Олімпіка» перелом і розрив зв’язок, і він уже переніс операцію. Тоді ж четверте попередження дістав Ісс’яр Драме, який грав без замін 9 матчів поспіль. Натомість Сергій Політило, навпаки, відбув свою дискваліфікацію.

Цікаво, що в середу Юрій Калитвинцев запропонував футболістам два тренування. Як повідомляє офіційний сайт клубу, зранку були робота з м’ячами, бігові та ігрові вправи, а ввечері – теорія й тактика. Суперник налаштовується на супермотивований «Шахтар», ретельно вивчає «гірників» і відпрацьовує власний план, аби домогтися позитивного результату.

У чемпіонаті команди провели 15 матчів: 11 виграв «Шахтар», 4 завершилися внічию. «Оранжево-чорні» забили 46 м’ячів і пропустили 11.

У першому колі «Шахтар» переміг з рахунком 2:0. Уже на старті були гострі моменти: Кичак відбив постріли Додо й Патріка, Цимбалюк виніс м’яч із лінії після удару Марлоса. Наприкінці тайму Патрік ще й не реалізував пенальті, тому на перерву команди пішли за нулів на табло. Результат було зроблено на 64-й та 66-й хвилинах, коли спочатку Коваленко замкнув простріл Корнієнка, а потім Мораес реалізував свій шанс із передачі Майкона.

10 Маріуполь 0 0 0 0 0 0 0
12 Минай 0 0 0 0 0 0 0