Шахтар – Олімпік – 3:0

17 квітня 2016 р.

|

17 квітня в матчі 22-го туру чемпіонату України «гірники» приймали донецький «Олімпік»

17 квітня в матчі 22-го туру чемпіонату України «гірники» приймали донецький «Олімпік».

Чемпіонат України – 2015/16. 22-й тур.

17 квітня 2016 року. Львів. «Арена Львів». +21 градус. 2 788 глядачів.

«Шахтар» (Донецьк) – «Олімпік» (Донецьк) – 3:0 (0:0)

Голи: 1:0 Нем (46), 2:0 Марлос (83, з пен.), 3:0 Едуардо (90)

«Шахтар»: Пятов, Кобін, Ордець, Кривцов, Шевчук, Степаненко (к), Малишев, Нем (Марлос, 71), Дентіньо, Бернард (Тайсон, 71), Гладкий (Едуардо, 46)

Запасні: Каніболоцький, Ісмаїлі, Матвієнко, Коваленко

Головний тренер: Мірча Луческу

«Олімпік»: Махарадзе, Парцванія, Гришко (к), Петров, Немчанінов, Гошкодеря, Огиря (Доронін, 68), Моха, Танчик (Драченко, 61), Поступаленко (Степанюк, 84), Матяж

Запасні: Литовченко, Борзенко, Конде, Шестаков

Головний тренер: Роман Санжар

Попередження: Петров (10), Гошкодеря (54), Поступаленко (65), Степаненко (66)

Арбітр: Олександр Дердо (Чорноморськ)

Порівняно з четверговим поєдинком у Лізі Європи з «Брагою» в стартовому складі «гірників» відбулися великі зміни: на поле вийшли семеро нових футболістів, а капітанську пов'язку вперше вдягнув Тарас Степаненко. Разом із тим через дискваліфікацію пропускали гру Дарійо Срна та Олександр Кучер. Що ж до «Олімпіка», то ця команда у весняній частині чемпіонату йшла без поразок.

«Олімпік» розпочав дуже жваво, проводячи різкі атаки. Вже на 7-й хвилині в номінальних гостей був гольовий момент, коли захисник Гришко несподівано опинився на ударній позиції, але Андрій Пятов врятував «гірників». Незабаром номінальні господарі поля пристосувалися до ігрової манері суперника, заволоділи перевагою і почали створювати моменти: Веллінгтон Нем не встиг на добивання перед воротами, а удар Бернарда з-за меж штрафного прийняла на себе поперечина. Та потім «гірники» із труднощами долали захисні побудови суперників, а «олімпійці» розраховували на контратаки, й одна з них була дуже небезпечною, коли після рикошету м'яч пройшов поруч зі штангою. У першому таймі рахунок так і не було відкрито.
У другомі таймі Нем змістився з м'ячем від правого кута штрафного до центру і з лівої ноги завдав обвідного удару в дальню дев'ятку – 1:0

У перерві в складі «Шахтаря» відбулася заміна: Едуардо вийшов замість Олександра Гладкого. І не встигла хвилинна стрілка виконати повний оборот, як «гірники» відкрили рахунок. Нем все зробив чудово: від правого кута штрафного змістився з м'ячем до центру і з лівої ноги завдав обвідного удару в дальню дев'ятку – 1:0. Гол змусив «Олімпік» розкриватися, а в «оранжево-чорних» стали виходити швидкі атаки. Були моменти в БернардаЕдуардоНема. Після виходу на заміну Тайсона і Марлоса «Шахтар» іще більше додав у швидкості. На 75-й хвилині мав забивати Максим Малишев, коли впритул пробивав головою після подачі Марлоса, але поцілив прямо в голкіпера.
Другий гол опинився в сітці «Олімпіка» на 83-й хвилині. Марлос чітко реалізував пенальті
Другий гол опинився в сітці «Олімпіка» на 83-й хвилині. В'ячеслав Шевчук зліва пройшов до штрафного і віддав наДентіньо, якого збили з ніг, а Марлос чітко реалізував пенальті. Ну й під завісу зустрічі «гірники» довели рахунок до великого: Василь Кобін справа зряче прострілив на Едуардо, якому не важко було спокійно переправити м'яч у сітку – 3:0

Свій наступний матч команда Мірчі Луческу проведе 20 квітня на виїзді з «Олександрією». Це буде перший півфінальний поєдинок Кубка України