U21. Шахтар – Динамо: звіт про матч

30 квітня 2016 р.

|

У черговому матчі молодіжної першості «Шахтар» U21 приймав на своєму полі київське «Динамо»

Чемпіонат U21. 24-й тур. 30 квітня 2016 року. Щасливе. «Княжа Арена». +19 градусів.

«Шахтар» U21 (Донецьк) – «Динамо» U21 (Київ) – 0:4 (0:1)

Голи: 0:1 Яремчук (7), 0:2 Мякушко (73), 0:3 Бесєдін (77), 0:4 Циганков (86)

«Шахтар»: Гриценко, Сагайдак (Кирюханцев, 80), Сагуткін, Качараба, Матвієнко, Шишка (к), Коробенко (Пихальонок, 75), Зубков, Арабідзе (Арендарук, 59), Іванов, Борячук

Запасні: Кудрик, Безуглий, Зінкевич, Бугай

Головний тренер: Мігель Кардосо
Тренери: Анатолій Скирчук, Ігор Дуляй

«Динамо»: Бущан, Лук'янчук, Очігава, Макаренко, Казаков (к) (Шапаренко, 87), Андрієвський, Мякушко (Книш, 83), Яремчук (Циганков, 72), Нестеренко, Корзун, Бесєдін

Запасні: Маханьков, Дубінчак, Щебетун, Михайличенко

Головний тренер: Вісенте Гомес

Арбітр: Анатолій Абдула (Харків)

Попередження: Макаренко (34), Іванов (35), Казаков (52)

Вилучення: Іванов (47, друге попередження)

Зустрічалися лідери молодіжної першості. До очного поєдинку за три тури до завершення команди підійшли з рівною кількістю очок (по 57). Від перших хвилин на поле вийшли Микола Матвієнко і Андрій Коробенко, в іншому склад «гірників» був звичним для останніх матчів.

Перший тайм

Для підопічних Мігеля Кардосо гра почалася бентежно. Вже на 7-й хвилині кияни заробили небезпечний штрафний метрів із 22 прямо по центру, і Роман Яремчук вдарив в обвід стінки в нижній кут – 0:1. Донеччани відповіли двома небезпечними атаками, коли обидва рази зліва пробивали Артем Іванов та Олександр Зубков. Однак і контратаки динамівців були не менш небезпечні: Яремчук пробив трохи неточно, а удар Мякушка в стрибку парирував воротар «Шахтаря» Євген Гриценко. Гра проходила з рівними шансами на успіх, причому до атак нерідко підключалися захисники – могли стати гольовими удари Матвієнка і Нестеренка. На перерву гості пішли з мінімальною перевагою в рахунку.

Другий тайм

У дебюті другої половини «Шахтар» залишився в меншості. Іванов намагався дістати м'яч у боротьбі з воротарем киян, який вибіг за межі штрафного, але з підкатом гравець «гірників» трохи запізнився – друге попередження і, як наслідок, червона картка. Гості не часто проникали в чужий штрафний, тому взяли на озброєння дальні удари, проте Гриценко був напоготові. У середині тайму два хороших моменти мав Андрій Борячук: в першому випадку форвард пробив у воротаря з гострого кута, а в другому – забарився з м'ячем перед воротами. Зате динамівці свої моменти реалізували: спочатку простріл Бесєдіна з близької відстані замкнув Мякушко, а потім у схожій ситуації Бесєдін головою буквально заніс м'яч у ворота. У проміжку між цими голами відмінний удар з-за меж штрафного завдававЗубков, але воротар киян у стрибку витягнув м'яч з-під поперечини. Ну а наприкінці динамівці скористалися ще однією контратаку, коли практично на порожні ворота вивели Циганкова – 0:4.

Отже, в турнірній таблиці «Динамо» на три очки відірвалося від «гірників», які свій наступний матч проведуть 7 травня на виїзді з «Карпатами».

Мігель Кардосо, головний тренер «Шахтаря» U21:

– У цього матчу проста історія. У таких поєдинках з високим рівнем складності між двома найкращими командами чемпіонату зазвичай усе вирішують деталі. Ми не дуже добре увійшли в гру, пропустивши після штрафного, але добре відреагували – впродовж півгодини ми контролювали ситуацію на полі, створювали свої моменти. Було присутнє невезіння, тому забити не змогли. Напевно, було б справедливо, якби на перерву пішли за нічийного результату. Потім був інцидент з другою жовтою карткою Іванова, і це повністю змінило гру. Проте в нас була можливість забити. А в останні 15 хвилин заплатили саме ту ціну, коли одна команда залишилася в меншості і їй ще потрібно відіграватися. Проти «Динамо» це занадто велика фора, хоча для нас це важкий результат. Одна поразка не повинна нівелювати ту роботу, яку хлопці виконали протягом усього сезону.