U21. Шахтар – Зірка – 6:0

21 липня 2016 р.

|

У 1-му турі молодіжної першості «Шахтар» U21 приймав на своєму полі кропивницьку «Зірку»

Чемпіонат U21. 1-й тур. 21 липня 2016 року. Щасливе. «Княжа Арена». +15 градусів. 100 глядачів.

«Шахтар» U21 (Донецьк) – «Зірка» U21 (Кропивницький) – 6:0 (3:0)

Голи: 1:0 Адаменко (10), 2:0 Борячук (15), 3:0 Пихальонок (41, з пен.), 4:0 Арабідзе (66), 5:0 Мігунов (69), 6:0 Зубков (90+3)

«Шахтар»: Гриценко, Кирюханцев, Качараба, Безуглий, Матвієнко, Мігунов, Глущук (Зінкевич, 65), Пихальонок (к) (Коробенко, 72), Борячук (Арабідзе, 65), Зубков, Адаменко (Арендарук, 80)

Запасні: Єфанов, Грачов, Ічуаїдзе

Головний тренер: Валерій Кривенцов
Тренери: Євген Котов, Дмитро Шутков, Володимир Рашевський

«Зірка»: Кобель, Пашко, Маньковський, Смиченко, Байдалук (Куцев, 89), Паньковський, Д. Сідельник, Керножицький (к), Замуренко (Сєдов, 65), Панченко (Ченакал, 56), Капелян (Чернієнко, 72)

Запасні: М. Сідельник, Козаченко, Довженко

Головний тренер: Дарійо Хернан Друді

Арбітр: Ярослав Козик (Мукачеве)

Попередження: Борячук (20)

Валерій Кривенцов дебютував на посаді головного тренера «Шахтаря» U21. У стартовому складі «гірників» вийшлиОлександр Мігунов та Юрій Глущук, що повернулися з оренди, а також тріо Матвієнко – Борячук – Зубков, які проходили збір із першою командою. Капітанську пов’язку довірили Олександрові Пихальонку.

Для новоствореної «Зірки» U21 цей матч став першим офіційним поєдинком у історії команди. До гри кропивничан готував іспанський наставник Дарійо Хернан Друді.

Перший момент «гірники» створили вже на третій хвилині: захисник «Зірки» завадив пробити Микиті Адаменку. Проте невдовзі рахунок було відкрито. Олександр Зубков на правому фланзі віддав під забігання Ігореві Кирюханцеву, далі був простріл до штрафного, і Микита Адаменко загнав м’яч у сітку – 1:0. Лише за п’ять хвилин вже сам Микита виступив у ролі асистента. Поблизу чужого штрафного він відібрав м’яч у захисника, виманив на себе голкіпера та відпасував Андрієві Борячуку, що забивав у порожні ворота – 2:0. І до, і після цього підопічні Валерія Кривенцова цілком контролювали те, що відбувалося на полі, і володіли м’ячем приблизно 90 відсотків ігрового часу. Широту атакам «оранжево-чорних» надавали регулярні підключення флангових захисників Матвієнка йКирюханцева, проте комбінувати заважало важке поле. Забити третій м’яч донеччанам вдалося лише напередодні перерви. Захисник «Зірки» зіграв рукою у власному штрафному, і Олександр Пихальонок чітко реалізував пенальті, розвівши м’яч і воротаря по різних кутах – 3:0.

Захисник «Зірки» зіграв рукою у власному штрафному, і Олександр Пихальонок чітко реалізував пенальті, розвівши м’яч і воротаря по різних кутах – 3:0

По перерві малюнок гри не зазнав змін: «Шахтар» продовжував значними силами йти вперед, але допоки «Зірці» вдавалося відбивати атаки. Олександр Зубков здалеку перевірив воротаря гостей – Кобель дістав м’яч з-під поперечини. На 65-й хвилині «гірники» заробили небезпечний штрафний, а в паузі, що утворилась, Валерій Кривенцов здійснив заміну, випустивши на поле Зінкевича й Арабідзе. Гіоргі одразу ж вирушив виконувати стандарт і в обведення стінки відправив м’яч у ближній кут – 4:0. І майже зараз же Олександр Мігунов із близької відстані пробив воротаря, відправивши у ворота «Зірки» п’ятий м’яч. А остаточний рахунок за секунду до фінального свистка оформив Олександр Зубков, головою замкнувши фланговий навіс Арабідзе.

6:0 – «Шахтар» U21 розпочинає сезон із гарної перемоги над «Зіркою». Свій наступний матч команда Валерія Кривенцова проводитиме 29 липня у Одесі проти «Чорноморця».

Микита Адаменко, нападник ФК «Шахтар» U21:

– Провели сьогодні добрий матч. Належним чином налаштувались і цілком переграли суперника. У поєдинку вдалося втілити майже все, над чим працювали на тренуваннях. Звичайно, допоміг швидкий гол – він надав розкутості. Попри те що «Зірка» всією командою оборонялась, у нас виходили гарні атаки. Навіть коли рахунок став 3:0, ми не зменшували оберти, продовжували грати у свій футбол і забили ще тричі. Гадаю, така перемога надасть всім упевненості й забезпечить психологічну перевагу над суперниками в наступних матчах.
Навіть коли рахунок став 3:0, ми не зменшували оберти, продовжували грати у свій футбол і забили ще тричі
Олександр Мігунов, півзахисник ФК «Шахтар» U21:

– Цього сезону в нас дібрано гарну, перспективну команду. Змагатимемося лише за чемпіонство – це наша мета, і до цього нас готує тренерський штаб. Сьогодні провели перший офіційний поєдинок, нашим завданням було підійти до матчу максимально зосередженими та здобути позитивний результат. Валерій Кривенцов просив уважно зіграти на підбираннях, під час втрати відразу намагатися повернути м’яч. Тому ми постійно володіли територіальною перевагою й створили велику кількість моментів, не дозволивши при цьому нічого показати суперникові. Також важливо, що ми продемонстрували гарну функціональну готовність. За це окремо дякую нашому тренерові з фізпідготовки Володимирові Рашевському.