U21. Україна – Шотландія – 4:0

6 вересня 2016 р.

|

6 вересня молодіжна збірна України в межах відбору Євро-2017 зустрілася із шотландцями

У стартовому складі команди Олександра Головка вийшли захисники «Шахтаря» Ігор Кирюханцев і Тарас Качараба. Гості на початку поєдинку не реалізували кілька моментів після стандартних положень. Українці ж на 26-й хвилині повели в рахунку: Кирюханцев відібрав м'яч на правому фланзі, а Близниченко влучним дальнім ударом вразив ціль.

Після перерви шотландці йшли вперед, але господарі поля надійно діяли в обороні і зміцнили свою перевагу. На 69-й хвилині Бесєдін зачепився за м'яч на чужій половині і ударом з-за меж штрафного застав зненацька голкіпера суперника. А пізніше комбінація Кирюханцев – Вакулко – Бесєдін дозволила Артемові оформити дубль – 3:0.

На 82-й хвилині на полі з'явився ще один гравець «Шахтаря» – нападник Андрій Борячук. У компенсований час він заробив пенальті і сам же його реалізував.

4:0 – молодіжна збірна України після перемог над Францією і Шотландією посідає четверте місце в таблиці.