Усі голи 2016 року. Частина 4: Феррейра, Ордець і Борячук

6 січня 2017 р.

|

Чергова добірка забитих «гірниками» м’ячів у році, що минає

Дуже цікавою видалась гра донеччан із «Карпатами» в серпні 2016-го. За підсумками першого тайму «оранжево-чорні» поступалися 0:2, та по перерві зібрались і здобули вольову перемогу. При цьому три голи у виконанні Тараса СтепаненкаВіктора Коваленка й Марлоса вийшли напрочуд гарними.

Важливі очки команді принесли м’ячі Факундо Феррейри в матчах зі «Сталлю» і «Коньяспором». Наприкінці поєдинків аргентинець двічі забивав головою. Також ударом головою зрівняв рахунок у зустрічі з «Динамо» Дентіньо. Відзначимо й дебютний гол Івана Ордеця за «Шахтар» у грі з «Дніпром».

24 вересня вперше в матчі Прем’єр-ліги вийшов 20-річний нападник Андрій Борячук. Дебют юний форвард відзначив чудовим голом «Волині», відгукнувшись на простріл Бернарда і п’ятою відправивши м’яч у ворота суперника.