Україна поступилася Хорватії

25 березня 2017 р.

|

24 березня національна збірна України провела матч 5-го туру відбіркового циклу ЧС-2018. У Загребі команда Андрія Шевченка зустрілася з хорватами

Хорватія – Україна – 1:0

Гол: 1:0 Калініч (38)

Україна: Пятов, Бутко, Кучер, Ордець, Матвієнко, Степаненко, Ротань (Сидорчук, 77), Коваленко (Бєсєдін, 85), Ярмоленко, Коноплянка, Кравець (Селезньов, 59)

У стартовому складі на полі «Максиміра» вийшли шість гравців «Шахтаря»: воротар Андрій Пятов, захисники Богдан БуткоОлександр Кучер та Іван Ордець, півзахисники Тарас Степаненко і Віктор Коваленко.

У першому таймі хорвати володіли ініціативою і виглядали гостріше. На 15-й хвилині Манджукич вийшов сам на сам із Пятовим і пробив у штангу, а трохи пізніше Калініч не потрапив у площину, замикаючи подачу з флангу. Збірна України відповіла шансом Кравця після помилки Субашича на виході, однак голкіпера підстрахував захисник господарів.

«Клітчасті» досягли свого до перерви: на 38-й хвилині Калініч влучним ударом із розвороту завершив триходівку за участю Модрича й Ракитича. Українці активно йшли вперед у другому таймі, атаки по флангах постійно підтримували Бутко і Матвієнко. Непогана можливість зрівняти рахунок була під час стандартного положення у виконанні Коноплянки, але Субашич відвів загрозу. Надійно зіграв голкіпер і після удару Селезньова головою. А наприкінці матчу вже Пятов врятував свої ворота, коли з гострого кута потужно пробив Модрич.

Зрештою – 1:0. Хорватія утвердилася в статусі лідера та лишається єдиною командою групи I без поразок. Збірна України з 8 очками посідає третє місце.