U19. Шахтар – Зоря – 5:0

23 вересня 2017 р.

|

У 7-му турі чемпіонату України U19 «гірники» приймали луганську «Зорю»

До стартового складу донеччан потрапив Валерій Бондар, що вчора грав за «Шахтар» U21 у матчі молодіжної першості. А під нападником вийшов Ілля Шевцов, замінивши на цій позиції Дмитра Криськіва, який пропускає зустріч через дискваліфікацію.

Потужний старт

«Гірники» дуже потужно почали: вже в перші десять хвилин могли забивати Шевцов, Кулаков і Холод – щораз луганчан виручав голкіпер. Гості відбивалися і навіть провели пару випадів у відповідь, але на 28-й хвилині все ж таки не стримали навалу «оранжево-чорних»: Андрій Кулаков отримав пас на лівому краї штрафного і завдав удар із гострого кута, м'яч рикошетом від захисника влетів у ворота – 1:0. Віддавши суперникові м'яч, але не втрачаючи контролю над грою, «Шахтар» почав вичікувати помилку опонента і на 37-й хвилині скористався своїм шансом. Холод вкинув аут від правої лінії прямо в штрафний, Ілля Шевцов прикрив м'яч корпусом, відтіснив захисника і поцілив у дальню дев'ятку – 2:0. Ще до перерви рахунок міг стати великим, проте Кулаков спочатку пробив у воротаря, а потім із гарної позиції не влучив по м'ячу.

Жодних шансів для гостей

Дебют другого тайму зняв всі питання щодо переможця і остаточно деморалізував «Зорю». Максим Андрущенко перехопив м'яч на чужій половині, помчав у штрафний і пробив голкіпера, м’яч від захисника луганчан Шакуна влетів у сітку – 3:0. А вже через п'ять хвилин донеччани заробили стандарт прямо по центру воріт, і Юхим Конопля чудовим ударом від поперечини увігнав м'яч у самісіньку дев'ятку – 4:0. Команда Сергія Шищенка продовжувала атакувати, але Шевцов, Муравський та Кузьменко не скористалися власними моментами. Щоправда, ще один гол господарі все ж провели: Кащук подав кутовий справа, а Артем Бондаренко з трьох метрів заніс м'яч у ворота. В останні 15 хвилин «оранжево-чорні» послабили хватку, проте цілком могли відзначитися знов. Утім, забитого виявилося достатньо для впевненої і крупної перемоги. 5:0 – «Шахтар» у третьому домашньому матчі поспіль громить суперника і зміцнює лідерство в чемпіонаті.

26 вересня на «гірників» чекає поєдинок 2-го туру Юнацької ліги УЄФА з «Манчестер Сіті».

«Шахтар» U19 (Донецьк) – «Зоря» U19 (Луганськ) – 5:0 (2:0)

1:0 Агапов (28, а/г), 2:0 Шевцов (37), 3:0 Шакун (48, а/г), 4:0 Конопля (54), 5:0 Бондаренко (67)

«Шахтар» U19: Вертєй, Конопля (Меліченко, 71), Муравський, Бондар (Мате, 46), Павліш, Чех (к) (Бондаренко, 59), Холод (Кузьменко, 58), Івахно, Кулаков (Кащук, 65), Шевцов, Андрущенко

Детальна інформація про гру доступна в матч-центрі.