U19. Зоря – Шахтар: звіт про матч

21 квітня 2018 р.

|

У 20-му турі юнацького чемпіонату «Шахтар» на виїзді грав із «Зорею»

Зустріч суперників у першому колі завершилася переконливою перемогою «оранжево-чорних» (5:0). Відзначимо, що до стартового складу донеччан повернулись Кирило Меліченко та Артем Холод, які пропускали минулий тур через перебір карток, а місце у воротах знов довірили Владиславові Вертєю.

Гольові гойдалки

«Гірники» вступили до гри потужно і вже в дебюті створили кілька небезпечних моментів, а до двадцятої хвилини вели з перевагою у два м’ячі. Почалося все з пенальті, що заробив Андрій Кулаков та реалізував Юрій Мате – 0:1. Не дозволяючи луганчанам оговтатись, підопічні Сергія Шищенка накрили їх пресингом і забили ще – Павліш віддав до штрафного на Артема Холода, який упорався з голкіпером – 0:2. І тоді свій характер показали футболісти «Зорі». Протягом трьох хвилин у середині тайму вони відквитали відставання (Білоцерковець відзначився після розіграшу кутового, а Алефіренко завершив контратаку), а за мить до свистка арбітра на перерву вирвались уперед – Піддубний пробив саме у дев’ятку.

Підвела реалізація

Успішний для себе відрізок господарі продовжили в другому таймі (гол на рахунку Демченка), але й «Шахтар» не збирався опускати руки: на 62-й хвилині захисники ще раз порушили правила на Кулакову, а Юрій Мате знов був влучним з одинадцятиметрової позначки – 4:3. Решту часу донеччани провели в атаках і зробили все, аби не лише зрівняти рахунок, а й претендувати на перемогу, однак м’яч наполегливо не хотів залітали у ворота луганчан. Безліч виходів сам на сам, удари з різних дистанцій – або повз ціль, або відбивав голкіпер. Виручив господарів також каркас воріт (штанга прийняла спробу Андрущенка). Годинну перестрілку змінили заключні півгодини без голів.

3:4 – юнаки «Шахтаря» в гостях поступилися «Зорі».

У поєдинку наступного туру 28 квітня команда Сергія Шищенка прийматиме «Олександрію».

«Зоря» U19 (Луганськ) – «Шахтар» U19 (Донецьк) – 4:3 (3:2)

0:1 Мате (14, пен.), 0:2 Холод (15), 1:2 Білоцерковець (28), 2:2 Алефіренко (31), 3:2 Піддубний (45+1), 4:2 Демченко (54), 4:3 Мате (62, пен.)

«Шахтар» U19: Вертєй, Меліченко, Муравський, Мате, Павліш, Чех (к), Холод, Криськів (Могильний, 87), Кулаков, Бондаренко (Шевцов, 75), Андрущенко