U21. Олімпік – Шахтар: звіт про матч

23 серпня 2018 р.

|

У 6-му турі молодіжного чемпіонату «Шахтар» грав з «Олімпіком»

У стартовому складі Валерій Кривенцов випустив тих самих футболістів, що починали й попередній матч, використовуючи у зв’язці центральних захисників Меліченка і Бондаря, в опорній зоні Чеха та Якимця, а в атаці трикутник Топалов – Кулаков – Дудік.

Два на два

Уся перша половина минула за цілковитої переваги «оранжево-чорних», які швидко відкрили рахунок (на 7-й хвилині Кирило Меліченко головою замкнув подачу Топалова з кутового) і створили ще кілька гарних моментів біля воріт господарів. Однак у середині тайму «Олімпіку» вдалися дві атаки – обидві завершились голами. Кравчук чітко виконав штрафний удар, поклавши м’яч під самісіньку штангу, а потім Пуди вдало спіймав м’яч на ногу і по діагоналі вколотив його просто у дев’ятку. «Гірників» така несподівана зміна лідера коли й збентежила, то ненадовго, і вже на 35-й хвилині вони відновили паритет: Топалов виконав кутовий ліворуч, м’яч застряг у центрі штрафного майданчика, де швидше за інших зорієнтувався Андрій Кулаков та пробив голкіпера – 2:2. До перерви гості могли знов опинитись попереду, але Безкровний дістав дальній постріл Чеха, а потім урятував свою команду після удару Кулакова головою.

Везіння господарів

Забити третій гол «Шахтарю» вдалося вже в дебюті другої половини. Михайло Мудрик, що вийшов на заміну, втік у контратаку, фінтами розхитав захисника та заробив пенальті. До точки підійшов капітан Олександр Глагола й, дочекавшись стрибка голкіпера, холоднокровно пробив по центру воріт – 2:3. «Олімпійці» спробували взяти м’яч під свій контроль, проте нічого, крім нескінченних верхових подач до штрафного «гірників», вигадати не змогли. Утім цього вистачило для чергового камбека: навіс праворуч, і Могіль, скориставшись своєю перевагою в зрості, головою спрямував м’яч до сітки. Кінець видався дещо сумбурним через постійні паузи та затримки, але й за таких умов підопічні Валерія Кривенцова мали нагоди вирвати перемогу. Двічі небезпечно бив Василевич (блок захисника і повз), здалеку прикладався Топалов (упритул зі штангою), головою замикав подачу кутового Чаговець (воротар). У підсумку – 3:3, результативна нічия «Шахтаря» й «Олімпіка».

У наступному турі 31 серпня «гірники» проводитимуть домашній поєдинок із «Маріуполем».

«Олімпік» U21 (Донецьк) – «Шахтар» U21 (Донецьк) – 3:3 (2:2)

Голи:
0:1 Меліченко (7), 1:1 Кравчук (21), 2:1 Пуди (30), 2:2 Кулаков (35), 2:3 Глагола (53, пен.), 3:3 Могіль (73)

«Шахтар» U21: Вертєй, Конопля, Меліченко, Бондар (Чаговець, 83), Корнієнко, Чех, Якимець, Дудік (Мудрик, 46), Глагола (к) (Криськів, 78), Топалов, Кулаков (Василевич, 78)