Шахтар – Чорноморець: цифри й факти

17 лютого 2018 р.

|

Підсумовуємо перший офіційний матч «гірників» 2018 року

16 лютого в Харкові «оранжево-чорні» в межах Прем’єр-ліги обіграли одеський «Чорноморець» із рахунком 5:0 та зміцнили лідерство в турнірній таблиці.

Супер-Марлос

11-й номер «Шахтаря» взяв участь у кожному з-поміж 5 забитих м’ячів: оформив дубль і віддав 3 гольові передачі. У бомбардирських перегонах чемпіонату півзахисник збірної України випереджає динамівця Дьємерсі Мбокані на 2 м’ячі й поступається тільки одноклубникові Факундо Феррейрі. Нинішній сезон для Марлоса найрезультативніший у кар’єрі (13 голів в усіх турнірах).

Півсотні Феррейри

Перший гол Факундо «Чорноморцю» став не лише важливим для команди в матчі, а й 50-м для аргентинського нападника «гірників». На 41-й хвилині Феррейра відзначився ще раз і відтепер має в активі 51 м’яч. Зазначимо, що поточного сезону на рахунку бомбардира донеччан уже 6 дублів.
Факундо Феррейра: «Дуже щасливий, що мій перший гол забезпечив перемогу, а я сягнув рубежу в 50 м’ячів за «Шахтар». Сподіваюся продовжити так і далі й забивати ще багато разів»
П’ять без відповіді

Для Паулу Фонсеки це друга перемога з рахунком 5:0 на чолі «Шахтаря». Першу датовано 20 жовтня 2016 року (над бельгійським «Гентом» у груповому етапі Ліги Європи).
В Андрія Пятова 9 сухих матчів нинішнього сезону
Квартет в обороні

Уперше «оранжево-чорні» виступали з четвіркою захисників Бутко – Кривцов – Хочолава – Ісмаїлі. Сергій провів дебютний офіційний поєдинок після вересневої травми, а Давид удруге відіграв 90 хвилин проти колишнього клубу (у двох зустрічах із «Чорноморцем» донеччани жодного разу не пропустили).