U19. Шахтар – Динамо: звіт про матч

11 листопада 2018 р.

|

У центральній грі 12-го туру юнацького чемпіонату «Шахтар» у Щасливому приймав «Динамо»

У турнірній таблиці опонентів розділяло одне очко. В обох команд ще по два матчі в запасі, тому лідерство «Карпат» на сьогодні досі умовне. Андрес Карраско очікувано здійснив низку перестановок після поєдинку в Манчестері. На місці праворуч із функцією активної роботи по всьому флангу розташувався Артем Холод, в опорній зоні вийшли Клим Приходько та Костянтин Гуров, а в ролі нападника діяв Олексій Кащук.

Рівна гра

На старті кияни перемістили м’яч на половину «Шахтаря» й заробили кілька кутових. На 17-й хвилині відмінний сейв Трубіна на лінії врятував «гірників» після подачі зі штрафного та удару Михайленка з другого поверху. Загалом рівну гру було зведено до локальних єдиноборств на дальніх підступах за мінімуму моментів. Активно працювали фланги, однак суперники не дозволяли один одному входити до штрафного. Гостроту могли забезпечити лише удари з дистанції або стандарти: Криськів не влучив у площину після кутового, а незадовго до перерви не пройшов гарний пас Мудрика на Кащука.

Справедливий результат

Відразу по перерві наставники не виконали замін. Команди працювали у високому темпі. На 50-й хвилині ривок Мудрика ліворуч завершився гострим прострілом (Моргун у кидку накрив м’яч у ногах Кащука), а в атаці у відповідь Холод не дав пробити з вигідної позиції Шулянському. Кияни завдали кількох безрезультатних ударів здалеку, у низці епізодів після проникаючих передач підстрахував Трубін. Біля протилежних воріт на 84-й хвилині знайшов момент Судаков, що активно увійшов до гри, проте Чуєв нав’язав боротьбу і завадив Георгієві скористатися навісом Холода.

Рахунок 0:0 став закономірним підсумком: «Шахтар» далі прямує без поразок, а «Динамо» вперше в чемпіонаті завершує зустріч унічию. Наступний тур відбудеться майже за два тижні (базова дата – 23 листопада). На «оранжево-чорних» чекає виїзд до Одеси до «Чорноморця».

«Шахтар» U19 (Донецьк) – «Динамо» U19 (Київ) – 0:0