|

FCSD | GFF | CBF

Маркіньос Сіпріано й Давид Хочолава зіграли за свої національні команди

Хочолава – в старті

Збірна Грузії, яка ще в минулому турі гарантувала собі вихід до наступного раунду Ліги націй, на виїзді матч із Андоррою завершила внічию. На 9-й хвилині після пасу Отара Какабадзе відзначився Георгій Чакветадзе, а на 63-й хвилині господарі зусиллями Крістіана Мартінеса відновили паритет – 1:1. Підопічні Володимира Вайсса продовжують впевнено лідирувати в групі D1. Відзначимо, що захисник «Шахтаря» Давид Хочолава вийшов у стартовому складі і провів на полі весь поєдинок.
Маркіньос Сіпріано на 71-й хвилині замінив Матеуса Кунью
Сіпріано знов у грі

Бразилія U20 в Белу-Орізонті зіграла товариський матч із молодіжною збірною Колумбії. Півзахисник «Шахтаря» Маркіньос Сіпріано на 71-й хвилині замінив Матеуса Кунью, був активний в атаці, але цього вечора команди вирішили обійтися без голів – 0:0. 20 листопада суперники зустрінуться ще раз, спаринг відбудеться на «Ештадіу Олімпіку» в Гояні.