U21. Шахтар – Динамо: звіт про матч

2 листопада 2018 р.

|

У 14-му турі молодіжної першості «Шахтар» у Щасливому приймав «Динамо»

Уперше у воротах «гірників» U21 розташувався Анатолій Трубін. Повернувся на лівий фланг оборони Віктор Корнієнко, а Дмитро Топалов перемістився на позицію вінгера, де цього сезону звично діяв нещодавній дебютант першої команди Михайло Мудрик.

Швидкий гол

Гості розпочали з контролю і вже на 7-й хвилині повели в рахунку: вільний Цитаїшвілі прийняв м’яч у штрафному від Андрієвського, підробив та технічним ударом з лівої вразив дальній кут. Невдовзі Трубін двічі не дав відзначитись Булеці, а Русин невлучно пробив головою. «Оранжево-чорні» мали нагоду зрівняти на 42-й хвилині після помилки Рудька на виході, однак удар Глаголи з 14 метрів накрив Вантух.

Мінімум моментів

Підопічні Валерія Кривенцова краще стартували в другому таймі, змінювали фланги, заробляли стандарти, проте створити реальну загрозу воротам «Динамо» не вдавалося. Кияни зосередились на швидких контратаках. На 52-й хвилині в одній з них Русин пальнув вище цілі з лінії штрафного. Майже одразу ж виник шанс у Кулакова після чудового паса Кащука: Андрій бив повз Рудька, що скорочував кут, але не влучив у площину. На 64-й хвилині свіжий Смирний зіграв на випередження у штрафному та забив другий м’яч. Кілька замін «Шахтаря» не внесли кардинальних змін: гості за комфортного рахунку гнули свою лінію, а вже в компенсований час Мате зрізав м’яч у власні ворота після подачі Вантуха – 0:3.

У наступному турі молодіжний склад «гірників» вирушить на виїзд до Полтави. Матч із «Ворсклою» відбудеться 10 листопада.

«Шахтар» U21 (Донецьк) – «Динамо» U21 (Київ) – 0:3

0:1 Цитаїшвілі (7), 0:2 Смирний (64), 0:3 Мате (90+3, а/г)

«Шахтар» U21: Трубін, Конопля, Бондар (Мате, 66), Чаговець, Корнієнко, Чех (Василевич, 84), Меліченко (Якимець, 66), Кащук, Глагола (к) (Криськів, 75), Топалов, Кулаков (Кузьменко, 84)

Усі подробиці, фото та відео – у матч-центрі.