U21. Арсенал-Київ – Шахтар: звіт про матч

27 жовтня 2018 р.

|

У 13-му турі молодіжної першості «Шахтар» зустрівся з «Арсеналом-Києвом»

Підопічні Валерія Кривенцова підійшли до поєдинку на третьому місці. У стартовому складі було 5 футболістів, які у вівторок протистояли «Манчестер Сіті» U19 в Юнацькій лізі УЄФА: Юхим Конопля, Максим Чех, Олексій Кащук, Михайло Мудик та Андрій Кулаков. На лівому фланзі оборони, як і тиждень тому в грі з «Десною», діяв Дмитро Топалов.

Суперник скористався помилкою

Від перших хвилин ініціатива переходила від однієї команди до іншої, і на 8-й Колесник низом виконав небезпечний штрафний із 20 метрів – Вертєй упорався. Ближче до середини тайму кияни частіше фолили, зриваючи атаки «Шахтаря» на безпечній відстані, й загалом до перерви вже мали три жовті картки. За півгодини Іванов урятував «канонірів» після подачі Мудрика та спроби Чаговця впритул, а невдовзі господарі відзначились: Прядун перехопив м’яч праворуч і завдав гострого удару в дальній кут – 1:0. На 44-й хвилині стінка Кащука з Кулаковим на підступах до штрафного ледве не забезпечила «оранжево-чорним» успіх, однак удар Олексія взяв воротар.

Восьмий гол Кулакова

Левову частку другого тайму події розгортались на половині «Арсенала». Активно працювали флангові Кащук, Конопля, Мудрик і Топалов. На 54-й хвилині саме включення останнього виявилося результативним: Дмитро пішов від Аверіна з Ніколичем та прострілив на Кулакова, який у дотик забив свій 8-й гол у чемпіонаті – 1:1. «Оранжево-чорні» далі атакували, притисли суперника до штрафного й подали багато кутових, однак кияни на чолі з надійним Івановим витримали тиск. Наприкінці під час стандарту міг відзначитися Бондар (м’яч після удару головою пройшов над поперечиною), а в компенсовані хвилини Кащук невлучно пробив із 20 метрів.

У підсумку четвертий матч «Шахтаря» U21 у сезоні завершився внічию. У наступному турі 2 листопада команда Валерія Кривенцова в Щасливому прийматиме «Динамо».

«Арсенал-Київ» U21 (Київ) – «Шахтар» U21 (Донецьк) – 1:1