U21. Шахтар – Маріуполь – 3:0

1 вересня 2018 р.

|

У 7-му турі молодіжної першості «Шахтар» приймав «Маріуполь»

У стартовому складі «гірників» було чимало несподіванок: місце у воротах дісталося Кудрику, травмованих Бондаря й Корнієнка в обороні замінили Чаговець і Павліш, дебютував за молодіжку Маркіньос Сіпріано, який діяв на звичній для себе позиції правого півзахисника.

Очікуваний гол

«Оранжево-чорні» володіли перевагою, весь час тримали в напрузі захист гостей та створили кілька непоганих моментів. Двічі загрожував воротам активний Сіпріано: його перший удар здалеку припав у блок, а другий із самого кута потягнув голкіпер. Крім того, бразилець відмінно взаємодіяв з партнерами. Розігравши на правому фланзі ефектну комбінацію з Коноплею, він вивів на удар Глаголу, проте зі спробою капітана впорався Поспєлов. Навіть подача Маркіньоса з кутового створила гостроту в штрафному маріупольців: Меліченко бив головою – захисник прийняв на себе, Чаговець додавав ногою – знов у футболіста суперника. Однак гол підопічні Валерія Кривенцова певно награли, і на 33-й хвилині Андрій Кулаков у боротьбі з опонентом заробив пенальті, а Олександр Глагола з точки впевнено впорався з кіпером. 1:0 – «Шахтар» заслужено веде.

Більше простору

Пропущений м’яч змусив «Маріуполь» розкритися, й господарі дістали вільні зони і багато простору для швидких атак. Одразу по перерві з передачі Топалова міг відзначитись Сіпріано, але його удар у ближній кут потягнув Поспєлов. Тимчасово гра заспокоїлась, однак на 63-й хвилині «оранжево-чорні» подвоїли різницю в рахунку. Дмитро Павліш виконав навіс із лівого краю, а Андрій Кулаков діяв на випередження й головою вколотив м’яч у сітку – 2:0. Далі надзвичайно гострий простріл Топалова могли замикати Кулаков та Глагола, однак обидва не дотягнулися до м’яча. Щоб освіжити команду, Валерій Кривенцов здійснив подвійну заміну, й Іллі Василевичу, який вийшов на поле, вистачило кількох хвилин, аби забити дебютний гол: Топалов ліворуч опинився в штрафному і видав зручну передачу на білоруса, що в дотик переправив м’яч у ціль – 3:0. Господарі могли перемогти з більшим рахунком, проте Поспєлов виручив після різкого пострілу Сіпріано з гострого кута, а потім урятував, коли Василевич головою бив із центру воротарського.

3:0 – молодіжка «Шахтаря» обіграє «Маріуполь». У наступному турі 14 вересня «гірники» на виїзді зустрінуться з «Олександрією».

«Шахтар» U21 (Донецьк) – «Маріуполь» U21 (Маріуполь) – 3:0 (1:0)