U19. Зоря – Шахтар – 0:1

19 квітня 2019 р.

|

У перенесеному матчі 17-го туру юнацького чемпіонату «Шахтар» U19 на виїзді зустрічався із «Зорею» U19

«Гірники» (48 очок) змагаються за чемпіонство й лишаються єдиною командою ліги, що не знає поразок. Луганці (32 бали) посідають четверте місце, а весняну частину сезону розпочали з трьох перемог та нічиєї.

Заслужений гол

Стартові хвилини минули в боях за центр поля, однак потроху «гірникам» вдалося взяти м’яч під свій контроль і налагодити гру на чужій половині. Перші моменти виникли біля воріт «Зорі» в середині тайму: Біблик парашутом ледве не закинув м’яч у дев’ятку, Якуба трохи не дістався до подачі Судакова з кутового, а потім той-таки Біблик бив з кута воротарського, проте кіпер господарів парирував. Домогтися свого команда Андреса Карраско спромоглась на 37-й хвилині: Станіслав Біблик заробив пенальті, а Артем Бондаренко з точки впевнено розвів м’яч і голкіпера по різних кутах – 0:1.

Непробивний Трубін

У другому таймі «оранжево-чорні» перебудувались на контратаки й могли вже в дебюті подвоїти рахунок: знову на вістрі був Біблик, який двічі небезпечно бив з лінії штрафного, але обидва рази м’яч прилітав у руки воротареві. «Зоря» відповіла своїми моментами, однак Анатолій Трубін спочатку парирував удар Білоцерковця метрів із семи та одразу ж узяв добивання Алефіренка. На 71-й хвилині господарі лишилися в меншості – червону картку дістав Алефіренко. Проте це не вплинуло на прагнення луганців відігратись, і в заключному відрізку вони всіма силами пішли в атаку. Шанс урятувати матч у них був за п’ять хвилин до фінального свистка, але знову неперевершеним був Трубін: голкіпер «гірників» відбив два удари впритул, так і не дозволивши господарям відзначитися в цьому поєдинку.

1:0 – «Шахтар» U19 у важкому протистоянні перемагає «Зорю». Наступний матч «оранжево-чорні» проведуть 26 квітня з «Арсеналом-Києвом».

«Зоря» U19 (Луганськ) – «Шахтар» U19 (Донецьк) – 0:1 (0:1)