U21. Динамо – Шахтар: звіт про матч

23 квітня 2019 р.

|

У центральній грі 25-го туру молодіжного чемпіонату «Динамо» на власному полі приймало «Шахтар»

Як і в поєдинку із «Зорею», Валерій Кривенцов зробив ставку на зв’язку центральних захисників Бондар – Бондаренко. Артем Холод лишився в запасі, на правому фланзі оборони діяв Юхим Конопля, а форварда Андрія Кулакова підтримував Дмитро Криськів.

Пристрілка в першому таймі

Кияни створили гарний момент уже на 2-й хвилині: Булеца подав після розіграшу штрафного, а Алібеков головою завдав удару в правий кут – Кучеренко перевів м’яч на корнер. «Шахтар» відповів низкою атак, однак господарі протягом півгодини безпомилково захищалися. Шанс «оранжево-чорні» мали на 31-й хвилині, коли Криськів з льоту пробив вище воріт після навісу Кащука. Потім Кучеренко знову виручив свою команду під час виходу Русина, а Бущан зреагував на удар Кащука. Перший тайм завершився з рахунком 0:0, хоч до паузи супротивники встигли ще раз обмінятися моментами – Цитаїшвілі та Чеху забракло точності.

Ключові епізоди

Вийшовши з роздягальні, «гірники» забили. На 48-й хвилині Кучеренко виніс м’яч, Кулаков прийняв його спиною до воріт, розвернувся й відшукав Топалова, що підключився ліворуч, а Дмитро увійшов до штрафного і вразив дальній кут – 0:1. Проте такий рахунок тримався недовго. Біловар негайно міг відзначитись після стандарту, а в наступній атаці «Динамо» Бондар, перериваючи удар Шулянського, зрізав м’яч у власні ворота – 1:1. «Шахтар» мав кілька непоганих флангових проходів із прострілами Коноплі, Топалова та Корнієнка, широко діяли й господарі. На 72-й хвилині «біло-сині» не знайшли нагоди пробити з центру й перевели праворуч, Кравченко подав, і Супряга замкнув головою – 2:1. Протягом часу, що лишався, «оранжево-чорні» шукали свій момент на половині суперника, але той грамотно відпрацював в обороні.

2:1 – «Динамо» U21 перемагає на власному полі та зміцнює позиції в чемпіонських перегонах. Підопічні Валерія Кривенцова наступний матч проведуть 27 квітня з «Ворсклою» в Полтаві.

«Динамо» U21 (Київ) – «Шахтар» U21 (Донецьк) – 2:1 (0:0)

0:1 Топалов (48), 1:1 Бондар (51, а/г), 2:1 Супряга (72)

«Шахтар» U21: Кучеренко, Конопля, Бондаренко, Бондар (к) (Мате, 90+4), Корнієнко, Якимець (Холод, 78), Чех, Кащук, Криськів, Топалов, Кулаков (Василевич, 80)