U19. Шахтар – Карпати – 2:1

16 серпня 2019 р.

|

У 2-му турі чемпіонату U19 «Шахтар» у Щасливому здобув перемогу над «Карпатами»

Через те що в турнірі бере участь непарна кількість команд (13), підопічні Андреса Карраско пропускали стартовий тур і провели перший офіційний матч сезону тільки зараз. «Шахтар» U19 являє собою оновлену команду, більшу частину якої становлять футболісти, що в червні стали чемпіонами ДЮФЛ у складі U17. У старті на поєдинок з «Карпатами» вийшли й трохи досвідченіші Турбаєвський, Якуба, Гуров, Кобилянський та Судаков.

Укол від гостей

«Оранжево-чорні» від перших хвилин володіли м’ячем і територією, однак у першому таймі не змогли втілити свою перевагу в рахунку на табло. Періодично проходили передачі на Світюху, якого одразу ж накривали захисники, кілька разів брав ініціативу на себе активний Абдуллаєв, але його удари припадали в гостей або йшли повз. Натомість «Карпати» на 26-й хвилині забили: Гірний у дотик спрямував м’яч у дальній кут після прострілу Данилюка ліворуч. До перерви «гірники» мали низку перспективних підходів до воріт Гороха, проте без якісного останнього рішення.

Козік та Абдуллаєв

Подібним за балансом сил, однак іншим за сценарієм видався другий тайм, де вести в рахунку «Карпатам» довелося зовсім недовго. Абдуллаєв заробив штрафний ліворуч, захисник вибив м’яч після подачі, а на підбиранні опинився Гуров, який пішов праворуч і зробив результативний навіс на голову центральному захисникові Едуардові Козіку – 1:1. Багато працювали на творення Кобилянський та Судаков. На 64-й хвилині відзначився індивідуальними діями Векленко: накрутив захисників і видав пас у коридор Абдуллаєву – воротар дістав удар унизу. Та зрештою Абдуллаєв не пішов з поля без гола: його удар у ближній кут на 72-й хвилині в підсумку виявився переможним для «Шахтаря». Логічно, що наприкінці «Карпати» зробили кілька спроб відігратися: у львів’ян були досить небезпечні удари Тлумака й Калинчука, проте обидва – по молоко.

«Оранжево-чорні» розпочинають чемпіонат із вольової перемоги. У 3-му турі на них чекає виїзд до Новомосковська до юнаків «Дніпра-1»

«Шахтар» U19 (Донецьк) – «Карпати» U19 (Львів) – 2:1 (0:1)

0:1 Гірний (26), 1:1 Козік (50), 2:1 Абдуллаєв (72)

«Шахтар» U19: Турбаєвський, Егбуджо, Козік, Якуба (к), Булеза (Емере, 87), Гуров (Шостак, 84), Кобилянський, Судаков, Векленко (Бендера, 73), Абдуллаєв (Гулько, 84), Світюха (Капінус, 90+1)

Усі подробиці, фото та відео – у матч-центрі.